Edukacja

Fajny happening w SP 3

"Bezpiecznie jest z nami, a nie z używkami" to hasło wielorakich przedsięwzięć edukacyjnych i zabawowych, pod jakim dzień spędzają uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3.

Warsztaty kulinarno-językowe z Japończykami

We wtorek 18 września w ZS im B. Prusa rozpoczęła się kolejna edycja warsztatów kulinarno-językowych zorganizowanych wspólnie z Centrum Międzynarodowej Wymiany Młodzieży i Wolontariatu. 

Ślubowanie w Prusie

19 września uczniowie klas pierwszych: I Tż, I Tor/Tuf, I K i I Wz, w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców i nauczycieli złożyli uroczyste ślubowanie.

Goście z Japonii w Prusie

W poniedziałek 17 września 2018r. odbyły się warsztaty językowo kulturowe z gośćmi z Japonii. Ryotaro, Genki i Haruka przebywają w Pułtusku w ramach wolontariatu krótkoterminowego.

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

14 września odbyły się Szkolne Eliminacje Konkursu „Wiedzy o Unii Europejskiej”, przeprowadzone w ramach Mazowieckiego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej, organizowanego przez Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Zbigniewa Kuźmiuka.

Komisarz Kurpik odwiedził Mrówkę

Konkretniej- odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej nr 3, których pracownicy marketu Mrówka zaprosili na sobotnie przedpołudnie.

Spotkania edukacyjne dla rodziców

W sierpniu, z inicjatywy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy odbyły się spotkania edukacyjne dla rodziców.

Samorząd Mazowsza docenił nauczycieli

O tym, że opłaca się uczyć wiedzą już stypendyści marszałka. W ciągu minionych dwudziestu lat ze stypendiów samorządu Mazowsza skorzystało blisko 7 tys. młodych ludzi. Ale o tym, że opłaca się uczyć innych w tym roku przekonali się również nauczyciele.

Subskrybuj to źródło RSS