Już pracują nad Festiwalem

Oficjalne ciastko Festiwalu Oficjalne ciastko Festiwalu

W ratuszu miejskim odbyło się spotkanie osób i instytucji zaangażowanych w kolejną, VI edycję, Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona.

W tym roku festiwal odbędzie się 20 - 23 czerwca i co ciekawe, zostanie połączony z Wiankami miejskimi. Znaczna część imprez muzycznych odbędzie się na miejskiej przystani. Tam np. odbędą się niektóre koncerty, przeglądy czy choćby kolejna edycja "Rozśpiewanej Zatoki". W trakcie spotkania zaprezentowano konkursowe ciasta cukierni Ptyś i Domu Polonii związane z festiwalem a oficjalnym ciastkiem - decyzją jury - wybrano te przygotowane przez cukiernię.

W ramach muzycznych "spotkań" z Krzysztofem Klenczonem, Szkoła Podstawowa nr 3 przygotuje i przeprowadzi - uwaga - Ogólnopolski Konkurs Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar. Organizatorzy zaproszą do Pułtuska m.in. Andrzeja Rybińskiego, Marię Głuchowską i zespół Żuki oraz Anię Rusowicz. Gwiazdą festiwalu będzie natomiast Krzysztof Krawczyk.

Więcej w tej kategorii: Biskup płocki wziął obrazy »

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę