Sport

Medalowa sobota zawodników UKS Posejdon

Ubiegła sobota 17.02.2018 to 12 medali /6 złotych, 3 srebra i 3 brązy/ zawodników Posejdona Franka Łyszkowskiego, Róży Sęczkowskiej, Mai Rachuby, Janka Sadowskiego, Krystiana Jaworskiego i Marcela Kaczyńskiego wywalczonych na I MISTRZOSTWACH MAZOWSZA W PŁYWANIU w CIECHANOWIE.

  • Czytany: 255 razy

Turniej o puchar P r e z e s a!

W dniach 3-4 lutego w Dzierżeninie odbywały się Ogólnopolskie Turnieje Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Firmy Drogi i Mosty Pana Jana Kaczmarczyka. Organizatorem małych sportowych igrzysk był znany na Mazowszu klub piłkarski Fuks Brix Pułtusk.

  • Czytany: 551 razy

Ferie z Szachami

W czwartek 25 stycznia 2018r. w ramach „Ferii na sportowo z MOSiR-em” został rozegrany turniej szachowy "Ferie z Szachami".

  • Czytany: 210 razy

CzarPoll Mistrzem XIII edycji PALS

To już jest koniec.  Tak, bo w niedzielę 28 stycznia została rozegrana ostatnia kolejka Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2017/18. Hala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pułtusku była naszą areną sportową przez rundy pierwszą i drugą, w których w sumie rozegrano 40 meczy. Za co składamy serdeczne podziękowania Pani Annie Kamińskiej Dyrektorowi PSP i jej pracownikom.

  • Czytany: 1429 razy

Ferie z piłką

Minął pierwszy tydzień ferii zimowych. Jak co roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach „Ferii na Sportowo z MOSiR-em” organizuje w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi im. I. Szewińskiej turnieje halowej  piłki nożnej dla dzieci i młodzieży.

  • Czytany: 479 razy

Ferie z koszykówką

Przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w czasie zimowego wypoczynku to okazja dla dzieci i młodzieży, które chciałyby nauczyć się podstaw tej gry oraz dla tych, które chcą podszkolić technikę.

  • Czytany: 204 razy

Ferie z siatkówką

    We wtorek 16 stycznia w ramach „Ferii 2018 na Sportowo z MOSiR-em” odbyły się pierwsze zajęcia ogólnorozwojowe z elementami siatkówki dla dzieci i młodzieży. 

  • Czytany: 113 razy

Kolejny sukces Fuksiarek

Następna zimowa sobota na plus. W miniony weekend Pułtuskie Piłkarki uczestniczyły w halowym turnieju, tym razem gościły w Łomży w turnieju dla dziewcząt z rocznika 2005 i młodszych.

  • Czytany: 159 razy
Subskrybuj to źródło RSS