Zimna Woda bez dróg

Zimna Woda bez dróg

 W dniach 01.01.2018 r. – 07.01.2018 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 8 zdarzeniach:

01 styczeń
•    Jeden zastęp z JRG Pułtusk (6 ratowników) został zadysponowany na ul. Rynek w Pułtusku, gdzie według zgłaszającej leżał od 20 minut nieprzytomny mężczyzna, któremu pomocy udzielała obsługa zabawy sylwestrowej. Równocześnie z zastępem Straży Pożarnej na miejsce zdarzenia dotarł Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał poszkodowanego do szpitala.
•    Jeden zastęp z OSP Świercze (3 strażaków) ugasił pożar dwóch plastikowych śmietników w miejscowości Świercze przy ul. Zwycięstwa.
•    Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) usunęły skutki wypadku samochodu osobowego w miejscowości Karniewek gm. Pokrzywnica. Podróżująca samochodem kobieta odmówiła udzielenia pomocy medycznej przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
•    Trzy zastępy z JRG (8 strażaków) ugasiły pożar sadzy w przewodzie kominowym murowanego budynku wielorodzinnego w Pułtusku przy ul. 3 Maja.
•    Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) i jeden zastęp z OSP Winnica (4 strażaków) ugasiły pożar sadzy w przewodzie kominowym murowanego budynku jednorodzinnego w miejscowości Glinice Domaniewo gm. Winnica.
02 styczeń
•    Dwa zastępy z JRG (9 ratowników) usunęły skutki wypadku samochodu osobowego w miejscowości Jeżewo gm. Pułtusk. Odnotowano jedną osobę poszkodowaną. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
04 styczeń
•    Jeden zastęp z JRG (2 ratowników) wraz z wójtem gminy Obryte i dyrektorem WZK Starostwa Pułtusk udali się do miejscowości Zimna Woda gm. Obryte, gdzie zalane są trzy drogi dojazdowe do posesji. W wyniku rozpoznania stwierdzono, że istnieje konieczność podwyższenia w/w dróg gruzem, aby zachować możliwość dojazdu do łącznie 12 posesji, w których zamieszkuje ok. 40 osób. Na chwilę obecną nie ma konieczności ewakuacji mieszkańców.
•    Jeden zastęp z OSP Świercze (4 ratowników) usunął konar drzewa z drogi powiatowej w miejscowości Gąsiorowo gm. Świercze.


Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę