Region

Trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W dniach od 19 – 25 lutego każda osoba może skorzystać z pomocy prawnej oraz uzyskać praktyczne wsparcie. Policjanci (dzielnicowy i funkcjonariusze wydziału kryminalnego) wraz z pracownikami MOPS/GOPS oraz psychologiem będą udzielać bezpłatnych porad i informacji.

  • Czytany: 82 razy

Dom dla 60 potrzebujących

W poniedziałek, 19 lutego 2018 r. dokonano uroczystego otwarcia nowej siedziby Środowiskowego Domu Samopomocy (ŚDS) w Pułtusku. Symboliczną wstęgę przecięli: wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Bojanowska , minister Środowiska Henryk Kowalczyk,  starosta Jan Zalewski, przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Cienkowski, dyrektor Domu Łukasz Ruszkowski oraz przedstawiciele- uczestników i rodzin uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy.

  • Czytany: 1109 razy

Paryski ekspert

Pułtuszczanin dr n.med. Robert Gajda został zaproszony jako ekspert w dziedzinie kardiologii sportowej do wygłoszenia wykładu o ,,zaburzeniach rytmu serca  u sportowców oraz przydatności pulsometrów sportowych do ich diagnostyki..” przez organizatorów Międzynarodowej Konferencji Kardiologii Pediatrycznej w Paryżu.

  • Czytany: 1517 razy

Minister środowiska wspiera budowę obwodnicy

Przy pełnej sali i balkonie w kinie Narew odbywa się spotkanie informacyjne ministra Henryka Kowalczyka, przedstawicieli GDDKiA oraz projektantów z mieszkańcami zainteresowanymi budową obwodnicy miasta.

  • Czytany: 1577 razy

DiM podnoszą standard dróg

Ponad 5 km drogi wojewódzkiej 620 ulokowanej na terenie gmin Gzy i Świercze przebuduje i wyremontuje firma DROGI I MOSTY Jan Kaczmarczyk

  • Czytany: 552 razy

Burmistrza zażalenie na areszt

Jak informuje Kurier Mazowiecki w przyszłym tygodniu białostocki sąd rozpatrzy zażalenie burmistrza na jego tymczasowe aresztowanie.

  • Czytany: 3926 razy

258 tysięcy dla Seniorów

108 000 zł dofinansowania otrzymał pułtuski Dzienny Dom Senior-Wigor na swoje funkcjonowanie w bieżącym roku.

  • Czytany: 525 razy
Subskrybuj to źródło RSS