Kontrowersje wokół "nocnych" aptek

Kontrowersje wokół "nocnych" aptek

Zarząd Powiatu w Pułtusku sygnalizuje, iż (...) został opracowany projekt uchwały Rady Powiatu w Pułtusku w sprawie rozkładu pracy aptek ogólnodostępnych w powiecie pułtuskim – który przewiduje „nocne dyżury aptek”.

Zarząd Powiatu w Pułtusku realizując obowiązek wynikający z art. 94 ust. 1 ustawy: prawo farmaceutyczne cyt. „rozkład godzin pracy aptek powinien być dostosowany do potrzeb ludności" zwraca się o przekazywanie uwag, w tym oczekiwań, co do prowadzenia dyżurów nocnych przez apteki” – do Starostwa Powiatowego  w Pułtusku, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poznaj szczegóły problemu

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę