fbpx
czwartek, 02 kwiecień 2020

Kultura Pułtusk - aktualne wydarzenia kulturalne w powiatu pułtuskiego

"O wolną i niepodległą Polskę"

napisane wtorek, 05 listopad 2019 12:19

 – wznowienie spektaklu

W związku z wieloma apelami o ponowne wystawienie spektaklu upamiętniającego pułtuską młodzież przeciwstawiającą się systemowi komunistycznemu, Muzeum Regionalne w Pułtusku wznawia sztukę „O wolną i niepodległą Polskę”.
W projekt ponownie - mimo natłoku innych obowiązków - bardzo chętnie i bezinteresownie zaangażowali się: młodzież ze szkół powiatu pułtuskiego oraz Warszawy, a także dorośli aktorzy-pasjonaci. Wszyscy już podczas prapremiery zaprezentowali swoje niezwykłe talenty. Teraz w obsadzie zobaczymy także nowe twarze. Do współpracy powtórnie udało się też namówić twórcę spektaklu - autora scenariusza i reżysera Grzegorza Milczarczyka, który z zaangażowaniem rozpoczął pracę z Zespołem.
Spektakl "O wolną i niepodległą Polskę" został włączony w obchody Narodowego Święta Niepodległości w Pułtusku i zostanie wystawiony dwukrotnie na deskach teatru Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki, 15 i 16 listopada 2019 r. o godz. 18:00.
Bezpłatne wejściówki na spektakl można odbierać od wtorku 05.11.2019 r. w siedzibie Muzeum Regionalnego w Pułtusku – w kamienicy przy ul. Rynek 36.

Serdecznie zapraszamy!

Urząd Miejski

tel.: 23 692 00 01
email: um@pultusk.pl