fbpx
piątek, 10 kwiecień 2020

Kultura Pułtusk - aktualne wydarzenia kulturalne w powiatu pułtuskiego

Pokażmy miasto na fotografiach

napisane wtorek, 17 marzec 2020 10:31

Portal lubiezwiedzac.pl przygotowuje specjalną akcję dla miłośników fotografii, wydanie wyjątkowego albumu, bo tworzonego przez mieszkańców miast i miasteczek.

Zachęcamy do przesłania swoich zdjęć i promocji naszej miejscowości. Album pt.: Miasto moje a w nim... będzie prezentował zdjęcia z Polski i ma ukazać miasta i miasteczka, od dużych, po te małe, przedstawić ich klimat, zabytki i charakterystyczne miejsca.

Zdjęcia zabytków, kościołów, klimatycznych uliczek i turystycznych ciekawostek tego oczekują wydawcy albumu i zachęcają do przesyłania swoich zdjęć na portal.  
- Poprzez nasz album chcemy pokazać na fotografiach polskie miasta i miasteczka, ukazać zabytki, ciekawostki i atrakcje turystyczne, ale chcemy pokazać je spojrzeniem mieszkańców, stworzyć wyjątkowe wydawnictwo prezentujące zdjęcia nadesłane, a nie tworzone na zamówienie przez profesjonalnych fotografów – mówią o pomyśle organizatorzy.
Zachęcamy wszystkich do zgłoszenia na portal www.lubiezwiedzac.pl swoich fotografii i pokazania innym jakie turystyczne atrakcje kryje nasze miasto.
Wszystkie nadesłane zdjęcia będą dostępne na stronie serwisu i będą promować naszą okolicę, a najlepsze fotografie zostaną opublikowane w albumie, który zostanie zaprezentowany w sierpniu i będzie dostępny na stronach portalu. Każdy będzie mógł go pobrać na swój komputer jako pamiątkę, zobaczyć miejsca warte odwiedzin i poszukać turystycznych inspiracji dla swoich eskapad.