fbpx
sobota, 30 maj 2020

Kultura Pułtusk - aktualne wydarzenia kulturalne w powiatu pułtuskiego

60 000 ebooków i audiobooków bez limitu

napisane czwartek, 09 kwiecień 2020 11:38

Legimi dostępne w pułtuskiej bibliotece

Drodzy Czytelnicy
w trudnym dla wszystkich okresie kwarantanny, gdzie książka w formie tradycyjnej jest niedostępna Pułtuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich czytelników, zakupiła kody w Legimi do korzystania z internetowej czytelni e-booków. Platforma internetowa Legimi, współpracując z ponad 300 wydawcami, dysponuje bazą ponad 60 000 e-booków, wśród których jest olbrzymi wybór „gorących” nowości, bestsellerów, tytułów z beletrystyki, literatury popularnonaukowej i faktu, literatury anglojęzycznej i lektur. Legimi to różnorodność oferty wydawniczej oraz bezproblemowy dostęp do tego, na co akurat mamy ochotę, bez wychodzenia z domu, bez czekania, aż ktoś zwróci zamówiony przez nas egzemplarz. Każdy może mieć dostęp do wybranej książki tu i teraz.
Aplikacja Legimi jest dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety, e-czytniki, smartfony) i wszystkich systemach operacyjnych(iOS, Android, Windows).
Korzystać z Legimi mogą wyłącznie czytelnicy aktywni Pułtuskiej Biblioteki Publicznej, którzy posiadają kartę biblioteczną i nie mają na swoim koncie zadłużeń.
W okresie obostrzeń, związanym z pandemią, kiedy niemożliwa jest bezpośrednia wizyta w bibliotece, czytanie mobilne jest idealną alternatywą na sięgnięcie po dobrą książkę i miłe spędzenie czasu w domu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Użytkownik, który chce czytać e-booki, zgłasza się do Biblioteki poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wiadomość powinna zawierać: imię, nazwisko i nr telefonu. Po weryfikacji czytelnik otrzyma e-mail z kodem promocyjnym i dalszą instrukcją.
Serdecznie zapraszamy!
Liczba kodów ograniczona!

Pułtuska Biblioteka Publiczna

im. Joachima Lelewela