Region

Warto wybudować tę drogę...

Głośno zapowiadana w ubiegłym roku przebudowa randa prezydenta L. Kaczyńskiego oraz droga jednokierunkowa równoległa do DK-61 prowadząca do ul Nowy Rynek miała rozwiązać problem zakorkowanego mostu i ułatwić przejazd przez miasto (co najmniej wyjazd).

Transportowa inicjatywa lokalna

Od kilkunastu dni pułtuszczanie, i mieszkańcy okolicznych miejscowości, są pozbawieni możliwości korzystania z usług przewozowych, dotychczas realizowanych przez spółkę Mobilis. Tak uległa likwidacji, a starostwo powiatowe, zobowiązane ustawowo do troski o transport ponad gminny czeka na rozstrzygnięcie przetargów.

Słynny Sykstus naruszył tajemnicę korespondencji

Internet rozgrzewa informacja o złym księdzu z Pułtuska, który w zaświadczeniu o bierzmowaniu dopisał informację, że Błażej M. (z bierzmowania Sysktus) nie zamieszkuje na terenie parafii, jest aktywnym członkiem SLD i wypowiadał się przeciw Kościołowi i księżom.

Starostwo informuje

Informacja nt. działań podejmowanych w celu zapewnienia mieszańcom powiatu pułtuskiego dostępu do komunikacji autobusowej

Litości...

...przecież nie wszyscy potencjalni podróżni udają się w podróż swoimi samochodami.

Nie będą radnymi

Obecni radni gminni i powiatowi wywodzący się z Prawa i Sprawiedliwości, jeśli zasiadają na jakiejkolwiek funkcji w spółkach Skarbu Państwa już nie będą mogli kandydować w zbliżających się, jesiennych wyborach samorządowych.

Doktor wskazuje swoich faworytów

Pracownicy, współpracownicy i przyjaciele Grupy Medycznej Gajda Med spotkali się na dorocznym pikniku integracyjnym. Grupa Gajda Med zatrudnia obecnie prawie 650 osób.

Plaża Miejska nad Narwią

Kąpielisko „Plaża Miejska nad Narwią” jest już czynne. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Pułtusku, który jest organizatorem kąpieliska, zaprasza do letniego wypoczynku na pułtuskiej plaży.

Subskrybuj to źródło RSS