fbpx
piątek, 03 kwiecień 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

Nagroda Lasów Państwowych dla Teatru "Pod Dębem"

napisane piątek, 28 czerwiec 2019 12:08
Foto: Agnieszka Łempicka Foto: Agnieszka Łempicka

Pułtuski Teatr został nagrodzony wyróżnieniem w dziedzinie sztuka "za pokazywanie społeczeństwu pozytywnego obrazu leśnika, jako człowieka kulturalnego, wrażliwego na sztukę i potrafiącego dać swój czas innym"

W siedzibie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych już po raz 12. wręczono nagrody im. Adama Loreta. - To wyjątkowe wyróżnienie dla osób, które są oddane swojej pracy, dla których jest ona pasją - powiedziano podczas uroczystości 25 czerwca. Do edycji konkursu za 2018 r. łącznie napłynęło 49 zgłoszeń (29 w roku poprzednim) na 44 kandydatów (22 w roku poprzednim).
Wyróżnienie w dziedzinie Sztuka za pokazywanie społeczeństwu pozytywnego obrazu leśnika, jako człowieka kulturalnego, wrażliwego na sztukę i potrafiącego dać swój czas innym otrzymał istniejący od 2015 r. Zespół Teatru pod Dębem z Pułtuska w składzie: Adam Gadomski, Józef Dyga, Beata Olszak, Anna Sokalska, Łucja Pilińska, Tomasz Hać, Elżbieta Gierek, Agnieszka Łempicka, Joanna Stańczak, Wojciech Szydłowski, Andrzej Michalik, Jakub Dołęga, Michał Orłowski i Marek Bartołd.

Pełna informacja

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515