fbpx
poniedziałek, 30 marzec 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

Gajda – Med Szpitalem Roku Hipokrates Mazowsza 2019

napisane środa, 07 sierpień 2019 10:25
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Zdjęcie poglądowe: pixabay.com

Szpital Powiatowy Gajda – Med sp. z o.o. został laureatem plebiscytu „Szpital Roku Hipokrates Mazowsza 2019”

Uzyskaliśmy 1452 głosy naszych pacjentów - można przeczytać na stronie internetowej Gajda - Med. - Ten zaszczytny tytuł, to olbrzymi sukces lekarzy i pielęgniarek, kierownictwa szpitala z dr Robertem Gajdą (Honorowym Obywatelem Pułtuska) na czele oraz pacjentów.

HIPOKRATES MAZOWSZA 2019 to plebiscyt organizowany wspólnie przez redakcje "Polski Metropolii Warszawskiej" i serwisu Naszemiasto.pl. Regulamin plebiscytu w żadnej sposób nie określa zasad "nominacji" - wymagane jest jedynie zgłoszenie, choćby i przez samego zainteresowanego i to on przekazuje informacje i materiały o sobie i swojej medycznej działalności. Organizator zastrzega, iż Plebiscyt nie jest badaniem opinii publicznej, a podane wyniki odzwierciedlają wyłącznie ilość i treść wysłanych przez Głosujących odpowiedzi poprzez KLIK (wymagane zalogowanie na rzecz PolskaTimes) i w formacie SMS (odpłatnie, bez logowania). Z uwagi na fakt, iż jeden Głosujący może wysłać więcej niż jedną odpowiedź, wyniki głosowania nie muszą odzwierciedlać obiektywnego zapatrywania społecznego na kwestie, których dotyczy Plebiscyt.

W tym samym plebiscycie Teresa Suszczyńska zajęła 5 miejsce w kategorii lekarz rodzinny (403 głosy), Izabela Drężek - Komar (pediatria) 23 miejsce, Izabela Bralska - Bernatowicz (stomatolog) - 14, Bogumiła Kasińska (pielęgniarka) - 22 lokata, Ewa Kamińska (położna z CM GM) - 5 miejsce,
 

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515