niedziela, 22 wrzesień 2019

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

Tylko 3 komitety walczą o nasze głosy?

napisane środa, 04 wrzesień 2019 15:54 Napisał

Państwowa Komisja wyborcza opublikowała wykaz zarejestrowanych kandydatów do Sejmu i Senatu

W naszym, 18 okręgu (część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski oraz miast na prawach powiatu: Ostrołęka, Siedlce do "wzięcia" jest 12 mandatów, o które - jak wynika z komunikatu PKW, obecnie ubiegać się będzie 72 kandydatów tylko z 3 komitetów wyborczych. PKW nie podaje kandydatów np. Koalicji Obywatelskiej, KW Prawica, KW Skuteczni Piotra Liroy - Marca czy Sojuszu Lewicy Demokratycznej (??!).


Kandydaci do Senatu w okręgu nr 46

obszary powiatów: makowski, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, wyszkowski oraz miasta na prawach powiatu: Ostrołęka
MAMĄTOW Robert Adam    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
NALEWAJK Tadeusz    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 18

TOŁWIŃSKI Krzysztof    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
GĄGOL Jakub    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
PASTOR Dariusz Piotr    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
RADZIKOWSKA Edyta    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
MULAWA Krzysztof    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
SKŁADANOWSKI Roman Ryszard    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KRUPIŃSKA Anna    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
DŁUSKA-REDES Ewa    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
WIĘCKOWSKI Paweł Wojciech    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
REDUCH Izabela    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
WIELĄDEK Rafał Piotr    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
WOŹNIAK Mariusz    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
JASIŃSKI Marek    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
SOCHARSKA Hanna    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KASJANIUK Ada    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
BALA Paweł    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
USIĄDEK Anna    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
IGNACIUK Grzegorz    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
TOBIASZ Maria    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KRASSOWSKI Marcin Daniel    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
BRYK Bartłomiej Beniamin    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
ŻMUDZIŃSKI Jakub Andrzej    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
HARASIM Michał    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
JOŃCZYK Beata Edyta    KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
TCHÓRZEWSKI Krzysztof Józef    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOWALCZYK Henryk    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
CZARTORYSKI Arkadiusz    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZAGÓRSKI Marek Tadeusz    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WARGOCKA Teresa Anna    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WOŹNIAK Grzegorz Adam    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SIARKOWSKA Anna Maria    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GÓRSKI Maciej    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SKRZYPEK Dorota    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŻUKOWSKI Jerzy    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PAWELCZYK Bartosz    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GROMADZKI Marek Łukasz    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KURKUS Bartłomiej    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KUROWSKA Iwona Teresa    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PIEŃKOWSKI Bartłomiej Tomasz    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ROGALSKA Barbara    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MAKOWIECKI Grzegorz    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KASZUBA Anna    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŚNIADACH Anna Agnieszka    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
RUNO Ewa Grażyna    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŻYLUK Zygmunt Czesław    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
HAWRYLUK Urszula Maria    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GAŚ Agnieszka    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MILEWSKI Daniel George    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SAWICKI Marek Wacław    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BORKOWSKI Krzysztof Wawrzyniec    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JÓŹWIAK Beata    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KOWALCZYK Rafał Józef    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
STOPA Dariusz Zbigniew    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
NATKOWSKI Paweł Rafał    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KRUPIŃSKI Marian    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JASTRZĘBSKI Stanisław    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
CHCIAŁOWSKI Marek    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BODIO Bartłomiej Jarosław    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
TARKOWSKA Anna    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
CZYŻ Dorota    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KOZERA Mariusz    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ZEMBROWSKA Justyna    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SOPEL-SEREJA Lidia    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
NALEWKA Kamil    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ZAWISTOWSKI Marcin    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SZURNICKA Ewa    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KACZYŃSKA Beata Marta    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KANIA Krystian    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SAŁATA Magdalena Maria    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KOŁODZIEJSKI Cezary    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KELLEHER Hanna Bożenna    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
POSTEK Michał    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Logo PKW

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515