fbpx
czwartek, 09 kwiecień 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

A w Winnicy coraz nowocześniej

napisane czwartek, 10 październik 2019 16:20
Fot. UG Winnica Fot. UG Winnica

Tylko ostatnie 4 tygodnie przyniosły mieszkańcom gminy Winnica wiele zmian, albo ich początek...

  1. Zakończono prace związane z uporządkowaniem i utwardzeniem placu przy Szkole Podstawowej w Błędostowie. W ramach robót wywieziono karpy, wykonano podbudowę i położono kostkę. Wykonano również nowe ogrodzenie.
  2. Dobiegły końca prace na drodze gminnej w m. Budy – Zbroszki. Wykonano 960 mb nawierzchni metodą poczwórnego utrwalenia emulsją i kruszywem.
  3. Przebudowano drogę gminną w miejscowości Poniaty Cibory. W ramach robót wykonano poczwórne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni na długości 98 m.
  4. Zakończono prace przy przebudowie drogi w Gnatach – Lewiskach. W ramach zadania wykonano mechaniczne profilowanie konstrukcji nawierzchni żwirowej, podbudowę z kruszywa naturalnego oraz poczwórne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni emulsją i kruszywem.
  5. Zakończono budowę Otwartej Strefy Aktywności w miejscowości Zbroszki. Powstały trzy strefy: siłownia składająca się z 6 elementów służących do aktywnych ćwiczeń na powietrzu, strefa relaksu oraz plac zabaw z nawierzchnią piaskową.
  6. Budynek OSP Stare Bulkowo zmienił swój wygląd. Wyremontowano elewację zewnętrzną ze środków funduszu sołeckiego, a także z pozyskanych przez Urząd Gminy w Winnicy środków z Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw.

A już wkrótce...

Rozpocznie się remont drogi gminnej w miejscowości  Bielany i Brodowo-Bąboły oraz przebudowa drogi gminnej 340609W relacji Skorosze - Glinice Wielkie

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515