fbpx
czwartek, 09 kwiecień 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

Pułtuski Informator o Terminach Leczenia

napisane poniedziałek, 30 grudzień 2019 15:34
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Zdjęcie poglądowe: pixabay.com

Dzięki portalowi  terminyleczenia możemy szybko dowiedzieć się, czy i kiedy możemy spodziewać się wizyty u pułtuskiego lekarza - specjalisty w ramach opieki NFZ.

Nie wszędzie trzeba czekać kilka tygodni...

Np. w Poradni terapii uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia, Poradni zdrowia psychicznego (Al-Med), w Poradni Dermatologicznej (Aniderm), Gabinecie Okulistycznym (dr. B. Kołodziej) spotkanie z lekarzem "na NFZ" zamówimy"od ręki".
Szpital Powiatowy Gajda - Med (według aktualizacji z listopada br.) też zapewnia, że wizyty w poradni chorób wewnętrznych i pediatrycznej przy ul. Kwiatkowskiego oraz na oddziałach: neonatologicznym, pediatrycznym, wewnętrznym, położniczo - ginekologicznym i chirurgicznym realizowane są natychmiast.
Ale już np. na zabiegi fizjoterapii w Caritas trzeba czekać do 15 maja 2020 roku, a leczenie aparatem ortodontycznym w Medispot oznacza oczekiwanie do 14 sierpnia przyszłego roku. Komu potrzebny jest zabieg kolonoskopii w Gajda - Med, będzie 10 w kolejce, a to oznacza wizytę 13 lutego. Prawie dwa miesiące trzeba też czekać na wizytę w Poradni Chorób Płuc (Gajda - Med) gdzie 18 oczekujących pacjentów powoduje czas oczekiwania do 21 lutego.

Tu sprawdzisz terminy

 

 

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515