fbpx
sobota, 04 kwiecień 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

Otwarte spotkanie z burmistrzem

napisane czwartek, 06 luty 2020 18:15

Wojciech Gregorczyk spotkał się w  w sali kina Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki z mieszkańcami miasta

Celem pierwszego spotkania otwartego było podsumowanie działań Samorządu Gminy Pułtusk zrealizowanych w 2019 roku oraz omówienie planów na 2020 rok. W spotkaniu uczestniczyło nieco ponad 100 osób, z urzędnikami, radnymi (w tym przewodniczący Rady Miejskiej Ireneusz Purgacz) i dyrektorami placówek gminnych.
W swoim prawie godzinnym wystąpieniu burmistrz oparł się na specjalnie przygotowanej prezentacji, która będzie dostępna na stronie internetowej gminy.  W trakcie omawiania inwestycji wykonanych w roku ubiegłym, padło też ciekawe stwierdzenie włodarza: Grabówiec rozwija się tak prężnie, że być może wkrótce stanie się częścią miasta...

Przewidziano także czas na pytania i dyskusję. A te dotyczyły m.in: obwodnicy, prawoskrętu z mostu wyszkowskiego, chodników i ulic, przystani, kanałków itp.
Wieczór uświetnił koncert Artystycznego Zespołu Estradowego oraz impresja filmowa z V edycji projektu “Tradycje teatralne w Pułtusku” 2019.

Inną ciekawostką wieczoru jest aktywna obecność na nim... Andrzeja Kwiatkowskiego, obecnie zatrudnionego w UM na stanowisku inspektora ds.programów unijnych

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515