fbpx
sobota, 04 kwiecień 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

PUŁTUSK. Ruszyła zrzutka na doposażenie szpitala

napisane sobota, 21 marzec 2020 22:06

Julia Szolc jest organizatorką zbiórki pieniędzy dla Szpitala Powiatowego Gajda Med

Zrzutka odbywa się za zgodą dyrekcji szpitala, a jej główny cel to: zebrać środki na niezbędne wyposażenie Szpitala Powiatowego Gajda-Med w Pułtusku przygotowującego się do walki z grożącym nam wszystkim koronawirusem COVID-19. Zamiar docelowy to 50 000 zł, a już zebrano prawie 6 tys. zł.
W wyniku zrzutki zakupione zostaną:
1) respirator/y
2) maski do wentylacji
i inne.

Na stronie zrzutki zamieszczono konkretny plan działań:

Po zebraniu kwoty 50 000 zł, zamówiony zostanie Respirator (pkt. 1), po osiągnięciu kolejnych 50 000 zł - zamówimy kolejny respirator. Respirator zostanie zamówiony na adres Szpitala Powiatowego GAJDA-MED w Pułtusku na ręce p. Roberta Gajdy (proces zakupu będzie zorganizowany wspólnie z doktorem).
W dalszej kolejności, po zebraniu kolejnych środków złożymy zamówienie na maski (pkt. 2) - paczka zostanie zamówiona na adres Szpitala Powiatowego GAJDA-MED w Pułtusku na ręce p. Roberta Gajdy (proces zakupu będzie zorganizowany wspólnie z doktorem).
W przypadku przekroczenia kwoty zbiórki nadwyżka przekazana zostanie w całości na cele wskazane przez dr Roberta Gajdę podane w liście, w którym wyraził on zgodę na organizację zbiórki (walka z chorobą wywoływaną przez wirus COVID-19).

Cała Grupa Gajda Med, Zarząd, personel medyczny administracyjny na czele ze mną dziękują wszystkim i każdemu z osobna za każda sumę, za każda cegiełkę, która zbliża nas do celu… Jesteście WIELCY i razem damy radę - ocenia inicjatywę dr. Gajda

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515