fbpx
czwartek, 09 kwiecień 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

Zmiany kadrowe

napisane poniedziałek, 23 marzec 2020 12:36

W czwartek, 19 marca 2020 r. Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk wręczył Mateuszowi Miłoszewskiemu zarządzenie o powołaniu go na stanowisko Zastępcy Burmistrza Miasta Pułtusk.

Przed objęciem funkcji, nowo powołany Zastępca Burmistrza złożył w obecności kierownictwa urzędu i kierowników poszczególnych komórek organizacyjnych pułtuskiego magistratu uroczyste ślubowanie.

Zastępca Burmistrza Mateusz Miłoszewski, jest 37 letnim pułtuszczaninem. Z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego, a ponadto posiada uprawnienia trenera piłki nożnej klasy I z licencją UEFA. Od 1 stycznia 2019 r. był Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku. Jest Przewodniczącym Pułtuskiej Rady Sportu. Zastępca Burmistrza będzie odpowiadał m.in.za sprawy z zakresu edukacji publicznej, kultury, sportu, turystyki, promocji, organizację imprez, sprawy społeczne, zamówienia publiczne, opiekę nad zwierzętami, komunikację miejską.
Zarządzanie Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pułtusku, Burmistrz Miasta Pułtusk przekazał Marcinowi Nożykowskiemu, który od 19 marca 2020 r. pełni obowiązki Dyrektora. Marcin Nożykowski pracował w pułtuskiej Pływali, od początku jej działalności, ostatnio jako Kierownik.
W okresie od 20 listopada do 31 grudnia 2018 r. pełnił obowiązki Dyrektora MOSiR w Pułtusku.

18 marca br. funkcję Zastępcy Burmistrza przestał pełnić Tomasz Sobiecki, który na tym stanowisku pracował od 21 listopada 2018 r. Burmistrz Wojciech Gregorczyk podziękował dotychczasowemu Zastępcy za podejmowane działania i współpracę dla dobra lokalnej społeczności.

Wydział Edukacji i Promocji

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515