fbpx
sobota, 06 czerwiec 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

Isbud dołączył do darczyńców

napisane środa, 15 kwiecień 2020 20:27
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Zdjęcie poglądowe: pixabay.com

Właściciel firmy PBM Isbud Józef Łatyfowicz przekazał Szpitalowi Powiatowemu Gajda Med 7000 zł na zakup łóżka do intensywnej terapii

Przypomnijmy:

Kilka dni temu pracownicy POLBRAM STEEL GROUP przekazali środki ochrony o wartości 10 476 złotych. Do szpitala docierają co i raz partie maseczek szytych z materiału podarowanego przez Renatę Chymkowską. A maseczki szyją panie: Bogna Borek, Magdalena Markowska, Aneta Szajczyk oraz Teresa Zacharska. 50 własnoręcznie uszytych maseczek podarowała też Anna Jaszczułt z córką. Podobny dar przekazała firma FESTA oddział w Pułtusku- Anna Szyper.
Nie zapomnijmy o już kupionym przez Powiat Pułtuski respiratorze, 4 tysiącach jogurtów z GRUPY POLMLEK, czy 10 000 zł (50 kombinezonów ochronnych i 70 maseczek ochronnych) od właściciela firmy Drogi i Mosty. Swój wkład w pomoc lokalnej służbie zdrowia ma też firma OZONOWANIE - CLEAN LINE Pułtusk, która zaoferowała nieodpłatne ozonowanie szpitala. Z kolei pani Marta Waszkiewicz - Las& Kwiaty podarowała "cudowne tulipany, które wniosły ogrom ciepła i uśmiechu na twarzach personelu".

Nadal trwa też społeczna zbiórka na respirator 
Informacje i zdjęcie zaczerpnięte z profilu społecznościowego Grupy Gajda Med

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515