fbpx
środa, 08 kwiecień 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

Strażacy liczą na wsparcie

napisane poniedziałek, 07 styczeń 2019 14:03

Druhowie OSP Obryte zwracają się po raz kolejny z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz jednostki, jako Organizacji Pożytku Publicznego.

W tym roku otrzymaną darowiznę planują, jak co roku,  przeznaczyć na doposażenie jednostki.

Decyzja o przekazaniu 1% podatku dla OSP NIC NIE KOSZTUJE, nie spowoduje dodatkowego wydatku ani uszczuplenia waszego budżetu.
Aby przekazać 1% podatku na rzecz Związku OSP RP wystarczy:
-We WNIOSKU O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO OPP, który znajduje się na końcu każdego zeznania rocznego wpisać tylko numer KRS: 0000 116 212. Nie można pomylić się w numerze KRS, pomyłka oznacza nie złożenie wniosku.
-W części INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE, wpisać "Cel szczegółowy 1%" tj. wpisać nazwę OSP oraz jej dokładny adres:
OSP W OBRYTEM
07-215 OBRYTE
GM. OBRYTE, POW. PUŁTUSK, WOJ.MAZOWIECKIE
Mamy nadzieję, że nasze wspólne wysiłki promocyjne jak co roku przyniosą wymierne korzyści w postaci zwiększonych wpływów na rzecz naszej jednostki, dzięki którym będziemy mogli realizować cenne działania z zakresu ochrony przeciwpożarowej.
Wierzymy, że i w tym roku będziecie Państwo wspierać nasze działania. Bardzo dziękujemy za dotychczasową ofiarność. Za jeden procent podatku. Pieniądze od darczyńców trafiają do wspólnej puli i są dzielone według potrzeb jednostki.
Każdego z Was zachęcamy do oddania swojego procentu na naszą jednostkę. My strażacy na każdej akcji dajemy z siebie 100%, od Ciebie wystarczy nam tylko 1%.. Zwiększ razem z nami szanse na uratowanie życia innym!

Więcej w tej kategorii: Masztu nie będzie