fbpx
niedziela, 29 marzec 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

Park parterowy i handlowy

napisane wtorek, 15 styczeń 2019 13:33
Vendo Park w Mińsku Mazowieckim Vendo Park w Mińsku Mazowieckim

Trei Real Estate GmbH z siedzibą w Mülheim an der Ruhr w Niemczech to właściciel terenu po byłym dworcu PKS, na którym w szybkim tempie powstaje pułtuski Vendo Park.

Podobny Park budowany jest równocześnie w Zielonce. W ciągu najbliższych lat firma zamierza rozszerzyć swoje portfolio w Polsce do pięćdziesięciu parków handlowych. Vendo Parki to parterowe parki handlowo – usługowe wyposażone w parkingi, zlokalizowane w miejscach, w które można w łatwy sposób dojechać. Często są określane jako obiekty typu convenience, ponieważ projektowane są w taki sposób, by zapewnić ich klientom maksymalną wygodę użytkowania. Firma posiada Vendo Parki również w Niemczech, Czechach i na Słowacji.
W Parku z reguły oferowane są lokale dla najemców o zróżnicowanym profilu i reprezentujących różne marki. Obok sklepu Media Expert oferującego produkty RTV i AGD, w obiekcie znajdują swoją siedzibę firmy z branży odzieżowej i sportowej, między innymi Takko i KiK, Martes Sport i 4F, Hebe lub Rossman, apteki i spożywcze firmy lokalne np. piekarnia.

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515