fbpx
czwartek, 02 kwiecień 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

Nagroda SPECJALNA

napisane sobota, 02 marzec 2019 10:10
Dr n.med.Robert Gajda z partnerką Beatą Olszewską- Marra Dr n.med.Robert Gajda z partnerką Beatą Olszewską- Marra

Za wprowadzenie innowacyjnego w skali kraju systemu zarządzania szpitalem powiatowym oraz wybitne osiągnięcia menadżerskie w mazowieckiej służbie zdrowia

1 marca, podczas Uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie, dr n. med. Robert Gajda odebrał Nagrodę Specjalną przyznaną przez Kapitułę Nagród Polskiego Klubu Biznesu za wprowadzenie innowacyjnego w skali kraju systemu zarządzania szpitalem powiatowym oraz szczególne osiągnięcia w rozwoju służby zdrowia w powiecie pułtuskim.

Uroczysta gala wręczenia nagród Polskiego Klubu Biznesu została zorganizowana z okazji 30-lecia Klubu i 100-lecia polskiej przedsiębiorczości.
Doktor Robert Gajda nagrodę odebrał z rąk Prezesa Stowarzyszenia Polskiego Klubu Biznesu Ryszarda Konwerskiego. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele krajowego i europejskiego parlamentu, władz państwowych i samorządowych, ludzie kultury, sztuki i mediów. Wśród zaproszonych gości dr. n. med. Roberta Gajdy był m.in.:  Jan Zaleski - starosta Pułtuski, Wojciech Gregorczyk – burmistrz m. Pułtusk oraz ścisły zarząd Grupy Gajda-Med.

To kolejna nagroda będąca powodem do dumy, a jednocześnie potwierdzeniem, że starania by tworzyć coś nowego, działać z pasją i powołaniem są zauważalne nie tylko przez Pacjentów na terenie Powiatu Pułtuskiego, ale i na szerszej arenie.

Doktor Robert Gajda to menadżer, którego wiedza i doświadczenie, intuicja oraz wyjątkowy zmysł w zakresie planowania, organizowania i kierowania pozwala poprowadzić placówkę w dobrym kierunku, zadbać o komfort leczenia oraz warunki pracy. To właśnie dzięki nieustannej pasji do robienia czegoś lepiej, rozwoju i tworzenia, dzięki chęci słuchania siebie nawzajem, wreszcie dzięki miłości do medycyny i dumy z pomagania innym,  może cieszyć się z efektów tego co robi.
Każda z otrzymanych nagród jest dla nas wszystkich: pracowników i przyjaciół grupy Gajda-Med mobilizacją do podejmowania kolejnych działań mających jeden mianownik: dobro i komfort Pacjenta.