fbpx
środa, 08 kwiecień 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

Nadal z Pułtuskiem związana

napisane piątek, 17 maj 2019 14:21

Była burmistrz Dorota Subda nie ukrywa związków, choćby i sentymentalnych, z naszym miastem ponadlokalnego

Dorota Subda, teraz już jako przewodnicząca Rady Powiatu Ostrów Mazowiecka, wraz z naszym starostą Janem Zalewskim i starostą powiatu ostrowskiego Zbigniewem Chrupkiem, uczestniczyła w otwarciu 334 marketu Mrówka. A dlaczego w odległej od Pułtuska o 60 km Ostrowi Mazowieckiej obecny był starosta pułtuski? A dlatego, że ostrowska Mrówka stanowi własność dwójki młodych pułtuszczan: Małgorzaty i Pawła Łatyfowiczów. Swoją obecnością starosta Zalewski podniósł więc rangę ponadlokalnego przedsięwzięcia...

W trakcie uroczystego otwarcia miejscowy ksiądz prałat dr Jan Okuła dokonał poświęcenia obiektu (i zrobił trochę wstępnych zakupów), wygłoszono stosowne przemówienia z gratulacjami, a nawet - słowami Jana Kaczmarczyka - podkreślono, że Pułtusk dokonuje właśnie pozytywnego, biznesowego "desantu" na okoliczne  miejscowości wspierając region byłej burmistrz naszego miasta.

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515

Media