fbpx
sobota, 06 czerwiec 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

Pierwsze marki handlowe już zajmują miejsca

napisane piątek, 31 maj 2019 09:03

Powstający Vendo Park ma już ponad 60 proc. wynajętych powierzchni handlowych, a firma Trei prowadzi negocjacje z kolejnymi najemcami

Nasz park handlowy stanowi pewną nowość w tzw. formatach handlowych w Polsce. Prosta konstrukcja wyróżnia je na tle innych nieruchomości handlowych – parki handlowe to głównie jednokondygnacyjne budynki, które w przeciwieństwie do tradycyjnych centrów handlowych, nie posiadają powierzchni wspólnych wewnątrz budynku, a do sklepów można się dostać bezpośrednio z parkingu zewnętrznego. Klienci cenią sobie taki format handlowy, ponieważ zapewnia maksymalną wygodę w przypadku codziennych, szybkich zakupów.

Wiadomo już, że na 675 mkw powierzchni znajdą się na pewno m.in: sklep firmy HEBE, Martes Sport i ostatni "nabytek" - KiK, czyli dyskont tekstylny, koncentrujący się na niedrogich i dobrych jakościowo tekstyliach, które stanowią 70 proc. asortymentu, a jej uzupełnieniem są artykuły non-food, takie jak akcesoria i dekoracje do domu, zabawki czy artykuły papiernicze.

W Vendo Parkach z reguły funkcjonują też: CCC, Rossmann, Pepco oraz Media Expert.

Otwarcie obiektu planowane jest na sierpień.

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515