fbpx
piątek, 03 kwiecień 2020

Drugie na Mazowszu

napisane piątek, 07 czerwiec 2019 08:45

4 czerwca odbył się w Karczewie Finał Mazowiecki programu „Ręczna na Orlikach”

Wystąpiły po trzy najlepsze zespoły chłopców i dziewcząt z eliminacji rejonowych. Wśród nich był zespół naszych zawodniczek, uczennic szkoły podstawowej bawiących się na co dzień w piłkę ręczną w klubie Lidera.
W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy 15:2 zespół z rejonu radomskiego. Ponieważ gospodynie z Karczewa również pokonały ten zespół, ostatnia potyczka turnieju była meczem o pierwsze miejsce i prawo wyjazdu na finał krajowy do Kalisza. Niestety o zwycięstwie w takich warunkach pogodowych zadecydowała ogromna przewaga fizyczna naszych przeciwniczek uczących się na co dzień w klasie sportowej. Nasze pociechy, choć dawały z siebie wszystko to jednak w takiej temperaturze więcej sił miały koleżanki z Karczewa. Do przerwy przegrywamy 2:7 a ostatecznie 5:12. Jednak jesteśmy dumni z naszych maluchów i mamy stu procentową pewność, że przysporzą nam jeszcze nie jednych powodów do dumy. Teraz czas na mały odpoczynek, z treningami ruszamy od sierpnia a w dniach 18-24 sierpnia jedziemy na obóz by przygotować się do nowego sezonu w którym będziemy grać w lidze zarówno rocznikiem 2008 i młodsze jak i 2005-6.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w ty kończącym się sezonie 2018/2019 i życzymy wspaniale spędzonych wakacji. 

Skład zespołu z Winnicy:
Olga Gołębiewska, Kinga Czyżewska, Asia Śmietańska, Kinga Krawczyk, Małgosia Kopycińska, Wiktoria Rzeczkowska, Weronika Kiela, Jessica Strauch.

Lider Winnica

Opiekun: Tomasz Szeliga

Galeria