fbpx
poniedziałek, 06 kwiecień 2020

Wysoki poziom Turnieju Plażowego

napisane poniedziałek, 15 lipiec 2019 10:48

W niedzielę 14 lipca br. na plaży miejskiej odbył się V Pułtuski Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Turniej przygotował i sędziował Przemysław Kowalski.
W tym roku pogoda dopisała siatkarzom plażowym i można było oglądać ich zmagania na piasku w blasku słońca. W turnieju wzięło udział 6 par m.in  z Warszawy, Nasielska, Lipowca Kościelnego, Makowa Mazowieckiego oraz Pułtuska. Turniej został rozegrany systemem pucharowym i trwał nieprzerwanie od godziny 9:00 do godziny 16:00, dostarczając wielu emocji oraz znakomitych zagrań. Mecz o trzecie miejsce przyniósł wiele emocji, a o zwycięstwie musiał decydować tie-break. Ostatecznie para z Warszawy Sylwester Skuza i Krzysztof Szubarczyk zwyciężyli 2:1 parę Tomasz Szymborski i Sebastian Kosak (Maków Mazowiecki). W finale nie mieli sobie równych Michał Drajer i Paweł Burczak (Nasielsk), pokonując zdecydowanie parę Łukasz Cichocki i Damian Bierdnik (Lipowiec Kościelny).

Warto dodać, że turniej stał na wysokim poziomie. Cieszy nas fakt, że coraz chętniej przybywają do naszego miasta zawodnicy z różnych miejscowości.

Podziękowania należą się sponsorom turnieju - "Karczma Wielka Lipa" – Anna i Łukasz Strzelczyk, "Orbisfera" - Marcin Skoczeń, "AnzoSport" - Marcin Czubkowski.

Relacja: Przemysław Kowalski
sędzia główny turnieju

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

23 692 02 67 lub 501 757 521