fbpx
poniedziałek, 30 marzec 2020

Serdeczne podziękowania

napisane sobota, 07 wrzesień 2019 10:00

Dziewczęta z Winnicy które na stronie WPU24 relacjonowały swój  obóz sportowy w Rybnie, pragną podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, ze mógł dojść do skutku

      Zaczęło się od przygotowań zarówno tych sportowych (tutaj dziękujemy Panu Dyrektorowi ZPO w Winnicy Andrzejowi Zarębie za udostępnienie szkolnej sportowej infrastruktury) jak i zbiórki pieniążków poprzez pakowanie towarów w winnickim sklepie Topaz. Ogromne słowa podziękowania dla Pana Stefana Winnickiego oraz mieszkańcom Winnicy, okolic i wszystkim przyjezdnym za wsparcie naszej akcji.
      Podziękowania od dzieci i rodziców dla opiekunek, Pani Marzeny Staniszewskiej-Szeligi i Dominiki Puchty, za poświęcenie i pozytywne "ciepło" podczas obozu.
      Wyjazd nie byłby możliwy gdyby nie pomoc wielu osób i instytucji. Obóz był współfinansowany z Programu KLUB 2019 Ministerstwa Sportu i Turystyki. Głównymi sponsorami wyjazdu byli Pani Ewa Dulińska właścicielka zakładu "Daria" z Winnicy, Pan Andrzej Grabowski właściciel firmy "Polmlek" z Pułtuska. Jak zawsze mogliśmy liczyć również na pomoc Pana Ireneusza Góreckiego z Banku Spółdzielczego w Winnicy, Państwa Małgorzaty i Krzysztofa Waleńdziewskich właścicieli firmy "Walkrys", Pana Jana Kaczmarczyka właściciela firmy "Drogi i Mosty", Pani Anny Rudnik z zakładu mleczarskiego "President" w Winnicy oraz Pana Krzysztofa Gierczaka właściciela firmy "Gerpol". Część wynajmu hali na zajęcia sportowe opłaciła Gmina Winnica na czele z Panem Wójtem Robertem Wróblewskim.
      Liczymy na wsparcie naszej działalności przez jeszcze większą liczbę firm i osób. Na zachodzie pomoc dzieciom i wspieranie ich działalności jest powodem do dumy i każda firma bardzo chce móc pochwalić się taką działalnością. Liczymy, że u Nas także zapanuje taki trend.

LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „LIDER”
UL. PUŁTUSKA 19A
06-120 WINNICA
BANK SPÓŁDZIELCZY W WINNICY
KONTO  16 8226 0008 2002 2000 0958 0001

        We wrześniu młodsze dziewczęta jadą na turniej do Regimina (7.09) i Mławy (15.09) a starsze na turniej do Pruszkowa (20-22.09). Pod koniec tego miesiąca rusza liga dla obu roczników. W październiku maluch jada na pierwszy swój trzydniowy turniej do Siemiatycz (18-20.10) a tydzień później "duże" jadą trzydniowy turniej do Białegostoku. Tak więc będzie się działo a na to wszystko potrzebne są tak "przyziemne" pieniądze.
      

Lider Winnica

Opiekun: Tomasz Szeliga