fbpx
poniedziałek, 30 marzec 2020

BRIX. Druga kolejka III ligi bez punktów

napisane poniedziałek, 09 wrzesień 2019 13:58

Tak się składa, że w obecnej rundzie przyjmujemy na pułtuskim stadionie samych faworytów ligi. Pierwszym z nich była drużyna Królewskich Płock, która zawitała w sobotni poranek do naszego miasta.

Pułtuszczanki czekało nie lada wyzwanie, ponieważ klasowy rywal pokazał pazur już w pierwszej kolejce wygrywając, aż 9:1.
W jednogłośnej opinii kibiców Nasza Drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie. Dziewczyny były bardzo zdyscyplinowane taktycznie, waleczne i głodne gry. Wynikowo wszystko układało się dobrze do 70 minuty, kiedy to straciliśmy bramkę. Mimo, że rywal był z górnej półki zmieniliśmy szybko sposób gry na bardziej ofensywny i mając na celu wyrównanie podjęliśmy ryzyko. W pozostałej części meczu zespół z Płocka strzelił w tych okolicznościach dwie bramki, my natomiast jedną i mecz zakończył się rezultatem 1:3
Dziękujemy kibicom za obecność mimo ulewnej aury.
BRIX Pułtusk zagrał w składzie:
Mierzejewska - Ciechowicz, Makowska, Nowosielska, Rybaczyk, Składanek, Mieszkowska, Tetwejer, Zawadka, Łach, Stępkowska oraz Bazydło, Majkowska, Matuszewska, Grzelakowska
Bramka: Bazydło

Kolejne spotkanie na stadionie w Pułtusku BRIX Pułtusk rozegra w niedzielę 15 września od godziny 11:00 z GOSiRki Piaseczno.

Brix Pułtusk

Future is Now
Łukasz Załęski tel. 507766928