fbpx
czwartek, 02 kwiecień 2020

Świetny mecz i niedosyt po remisie

napisane niedziela, 15 wrzesień 2019 17:04

W niedzielne przedpołudnie nasze III-ligowe piłkarki spotkały się z drużyną, która była do dziś wielką niewiadomą.

GOSIRki Piaseczno jeszcze niedawno grały na boiskach ekstraligi, ubiegły sezon spędziły na poziomie II ligi w której osiągnęły utrzymanie, zespół wystartował jednak ostatecznie  w jednej lidze z pułtuską drużyną.
Przeciwnik nie rozegrał do tej pory żadnego meczu ligowego, dlatego nie do końca wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Pułtuszczanki wyszły jednak na mecz z zamiarem zwycięstwa i mimo dużych ubytków kadrowych grały w swoim stylu. Nie pomyliliśmy się w przewidywaniach i na boisku w drużynie gości mogliśmy zobaczyć kilka zawodniczek ogranych w wyższych ligach, a nawet w reprezentacji kraju. Nie przeszkodziło to świadomym swojej wartości Pułtuszczankom zdominować rywala i narzucić swój sposób gry. Mankamentem okazała się skuteczność pod bramką, naszym zawodniczkom wyraźnie brakowało dziś chłodnej głowy przy wykończeniach.
    Z boiska zeszliśmy z ogromnym niedosytem, ale szczęśliwi z liczby stworzonych sytuacji. Kibice na pewno są zadowoleni widząc tak ogromne zaangażowanie dziewczyn, połączone z progresem sportowym.

BRIX Pułtusk 0:0 GOSIRki Piaseczno
BRIX zagrał w składzie:
Mierzejewska-Stępkowska-Makowska-Nowosielska-Rybaczyk-Zawadka-Mieszkowska-Grzelakowska-Majkowska-Łach-Bazydło oraz Wiśniewska-Matuszewska

Kolejny mecz zagramy na wyjeździe w sobotę o godzinie 10:30 z drużyną Orlęta Baboszewo.

Brix Pułtusk

Future is Now
Łukasz Załęski tel. 507766928