fbpx
środa, 01 kwiecień 2020

Kolejny turniej winniczanek

napisane poniedziałek, 16 wrzesień 2019 09:00

14 września Maluchy Lidera Winnica, tydzień po turnieju w Regiminie, pojechały na kolejne zmagania do Mławy

Wystartowało w nim sześć zespołów które grały systemem "każdy z każdym". Już w pierwszym spotkaniu graliśmy z koleżankami z Mławy, które jak się okazało, ostatecznie zajęły drugie miejsce w zawodach. Zagraliśmy jeszcze lepiej niż przed tygodniem w Regiminie i przegraliśmy tylko 5:7 wypracowując sobie więcej sytuacji do zdobycia bramki. Jeszcze pół roku temu koleżanki z Mławy wygrywały z nami bez większych problemów 15-20 bramkami. Kolejne mecze turnieju z Sochocinem, Brodnicą i Regiminem choć również przez nas przegrane uczyły nas czegoś nowego.

Dzieciom turniej bardzo się podobał, wyjechały zadowolone i z nagrodami. Dziękujemy zaprzyjaźnionym trenerom z Mławy za zaproszenie. Wyjazd był możliwy dzięki Rodzicom i pomocy zakładu mleczarskiego "President" w Winnicy.

Już 5 października zaczynamy grę w mazowieckiej lidze rocznika 2008 turniejem w Winnicy a 18 października jedziemy na turniej do Siemiatycz.

Skład zespołu:
Olga Gołębiewska, Kinga Czyżewska, Natalia Darkowska, Asia Śmietańska, Kinga Krawczyk, Małgosia Kopycińska , Emilia Głodowska, Martyna Berent, Wiktoria Rzeczkowska, Jessica Strauch, Martyna Kiela, Nadia Jasińska, Karolina Mączyńska, Inese Drewniak.
Opiekun Tomasz Szeliga

Lider Winnica

Opiekun: Tomasz Szeliga