wtorek, 22 październik 2019

BRIX Pułtusk nadal na zwycięskiej drodze

napisane wtorek, 08 październik 2019 19:17 Napisał

W ostatni weekend Klub Jana Kaczmarczyka konfrontował siły z Jantarem Ostrołęka, czyli drużyną, która zawsze grała w wyższej lidze niż pułtuszczanki

Okazja do zmierzenia sił była więc tylko w meczach sparingowych, gdzie testowaliśmy różne warianty gry. Dotychczas wszystkie mecze towarzyskie rozstrzygane były na korzyść Ostrołęczanek. 6 października doszło jednak między drużynami do pierwszego spotkania o punkty. Lepsza okazała się drużyna z Pułtuska prowadzona przez trenera Łukasza Załęskiego, która w pierwszej połowie wyraźnie przeważała i stworzyła sobie dużo więcej sytuacji do strzelenia bramki niż bardziej doświadczony przeciwnik. Wynik po pierwszej połowie brzmiał jednak 1:1 i spotkanie rozstrzygnęło się po przerwie. BRIX wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał juz do końca spotkania.
    BRIX po 6 meczach z dorobkiem 13 punktów zajmuje obecnie 4 pozycję tracąc do trzech liderujących drużyn dwa punkty. Bilans bramkowy Pułtuszczanek to 21:9. Kolejne spotkanie Drużyna z Pułtuska rozegra w Płońsku z DAFem i będzie miała okazję zamienić się z rywalem miejscami w tabeli. DAF zajmuje obecnie 3 miejsce z 15 punktami i bilansem bramek 21:10. Do rozegrania w rundzie jesiennej zostało jeszcze pięć meczy.