fbpx
poniedziałek, 30 marzec 2020

Mistrzynie powiatu w piłce nożnej

napisane czwartek, 28 listopad 2019 08:12

27 listopada w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy odbyły się mistrzostwa powiatu pułtuskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt klas VII-VIII szkół podstawowych

Wystartowało pięć zespołów: SP 2 Pułtusk, SP 3 Pułtusk, SP 4 Pułtusk, PSP Skaszewo i PSP Winnica, których powitał Wójt Gminy Winnica Robert Wróblewski i Dyrektor ZPO Winnica Andrzej Zaręba. Grano systemem "każdy z każdym".
Poziom zawodów był bardzo wysoki a wszystkie dziewczęta grały bardzo dużym  zaangażowaniem i poświęceniem za co należą się im wielkie słowa uznania a ich opiekunom brawa za przygotowanie do zawodów. W rywalizacji bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta z PSP Winnicy na co dzień grające w piłkę ręczną w Liderze Winnica, które wygrały wszystkie spotkania strzelając 13 bramek i tracąc tylko 2. Tym samym będą reprezentowały nasz powiat w mistrzostwach rejonu ciechanowskiego w Baboszewie. Trzymamy kciuki. Zespoły zostały nagrodzone dyplomami i medalami ufundowanymi przez Starostę Pułtuskiego a wręczyli je Wójt Gminy oraz Dyrekcje ZPO Winnica.
 

Wyniki:

SP 2 Pułtusk – PSP Winnica 0:4
SP 4 Pułtusk – SP 3 Pułtusk 0:0
SP 2 Pułtusk – PSP Skaszewo 1:0
PSP Winnica – SP 4 Pułtusk 2:0
SP 3 Pułtusk – PSP Skaszewo 0:0
SP 2 Pułtusk – SP 4 Pułtusk 0:0
PSP Winnica – SP 3 Pułtusk 3:1
SP 4 Pułtusk – PSP Skaszewo 2:1
SP 3 Pułtusk – SP 2 Pułtusk 0:2
PSP Winnica – PSP Skaszewo 4:1

Kolejność końcowa

1. PSP Winnica – 12 punktów opiekun Tomasz Szeliga
2. SP 2 Pułtusk – 7 punktów opiekun Michał Lechmański
3. SP 4 Pułtusk – 5 punktów opiekunka Wiesława Laskowska
4. SP 3 Pułtusk – 2 punkty opiekun Mariusz Pawlak
5. PSP Skaszewo – 1 punkt opiekun Jarek Oleksa
    

Skład PSP Winnica:
Ewelina Lisiecka, Sylwia Kowalska, Ela Mierzejewska, Wiktoria Olkowska, Karolina Królak, Oliwia Pniewska, Maja Gizińska, Oliwia Dłutowska, Klaudia Światkowska.

Lider Winnica

Opiekun: Tomasz Szeliga