fbpx
sobota, 04 kwiecień 2020

Tort Owsiakowy

napisane poniedziałek, 13 styczeń 2020 12:45

W niedziele 12.01.2020 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Halowy Turniej Piłki Nożnej o „ Tort Owsiakowy”

Rozgrywki odbyły się w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej. Turniej uroczyście otworzył Burmistrz Miasta Pułtusk pan Wojciech Gregorczyk, Wielka Szefowa WOŚP w Pułtusku pani Teresa Zielińska, pani Marta Dobrzyńska nauczycielka PSP nr 3 która od kilkunastu lat przygotowuje nam główną nagrodę „Tort Owsiakowy” oraz dyrektor MOSiR pan Mateusz Miłoszewski. Podziękowali oni wszystkim zawodnikom za udział w zawodach i przypomnieli, że środki zebrane w tym roku przez WOŚP przeznaczone będą na zakup sprzętu diagnostycznego dla dzieci.

Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn, które w wyniku losowania podzielono na dwie grupy. W grupach zagrano systemem „każdy z każdym”.

Grupa I

FC NIEMCY – OBRYTE 3-1
FC NIEMCY – MIESZANKA 2-0
MIESZANKA – OBRYTE 4-1

Grupa II

KS PNIEWO – POKOLENIE 4-2
POKOLENIE – AC SZWABY 2-2 (KARNE 3-1)
AC SZWABY – PNIEWO 2-4

Mecz o V miejsce
AC SZWABY – OBRYTE 2-1

Mecz o III miejsce
MIESZANKA – POKOLENIE 2-1

Mecz o I miejsce
FC NIEMCY – KS PNIEWO 2-0

Tabela Końcowa

    FC Niemcy
    KS Pniewo
    Mieszanka
    Pokolenie
    AC Szwaby
    Obryte

Skład zwycięskiego zespołu: Hubert Laskowski, Kamil Jagielski, Krzysztof Bajno, Dariusz Kłosiński, Damian Kłosiński, Dawid Sadownik, Patryk Reszka, Paweł Oryszewski.

Turniej odbył się w przyjacielskiej atmosferze jak przystało na szczytny cel. Główną nagrodę „Tort Owsiakowy” wręczyli zwycięzcom sędziowie Artur Salamon i Włodzimierz Foltyn. Organizatorzy wyróżnili również dwóch najlepszych zawodników turnieju. Zostali nimi zawodnicy drużyny FC Niemcy Hubert Laskowski i Krzysztof Bajno. Otrzymali oni bezpłatne vouchery na basen i lodowisko. Wszystkie zespoły otrzymały okolicznościowe dyplomy.


Do zobaczenia za rok
Włodzimierz Foltyn

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

23 692 02 67 lub 501 757 521