fbpx
wtorek, 07 kwiecień 2020

Nasi policjanci strzelają najlepiej

napisane poniedziałek, 03 luty 2020 11:41
Fot. KPP Ciechanów Fot. KPP Ciechanów

W niedzielę w Ciechanowie odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu insp. Michał Ledzion. Zwycięzcą turnieju - tak samo jak w roku ubiegłym została drużyna z KPP w Pułtusku.
Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie wspólnie z Zarządem Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów zorganizowali Halowy Turniej Piłki Nożnej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu insp. Michał Ledzion
Drużyny z komend powiatowych w Ciechanowie, Mławie, Żurominie, Płońsku, Przasnyszu, Makowie Mazowieckim, Pułtusku i komendy miejskiej w Ostrołęce walczyli o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

Mecze zostały rozegrane na hali sportowej MOSIR  w Ciechanowie. O godz. 9:45 turniej otworzył Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie insp. Grzegorz Grabowski.
Rywalizacja została rozegrana w dwóch grupach, pierwszy mecz rozpoczął się o godz. 10:00. Każdy mecz trwał 12 minut bez przerwy w grze. Na początku zostało rozegranych 12 meczów, następnie zostały rozegrane dwa mecze w półfinałach. Drużyny z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, Mławie, Żurominie oraz komendy miejskiej w Ostrołęce walczyły o wejście do finału Turnieju.

Rozgrywki zakończyły się następująco:
I miejsce – KPP w Pułtusku
II miejsce – KPP w Mławie
III miejsce – KPP w Żurominie
IV miejsce- KMP w Ostrołęce
V miejsce – KPP w Ciechanowie
VI miejsce- KPP w Płońsku
VII miejsce- KPP w Przasnyszu
VIII miejsce – KPP w Makowie Mazowieckim

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został: Kamil Rupacz z KMP w Ostrołęce
Najlepszym Strzelcem Turnieju został: Maciej Watkowski z KPP w Żurominie
Najlepszym Bramkarzem Turnieju został : Krzysztof Jaszczak z KPP w Pułtusku

Współorganizatorami Turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Ciechanowie, PUZ w Ciechanowie oraz WORD w Ciechanowie.

Więcej zdjęć

Źródło: KPP Ciechanów

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515