fbpx
piątek, 10 kwiecień 2020

Piłkarki na parkiecie

napisane poniedziałek, 10 luty 2020 16:23

W sobotę 8 lutego odbyła się już IV edycja turnieju halowego BRIX Pułtusk pod patronatem firmy Drogi i Mosty Pana Jana Kaczmarczyka

    Tej zimy klub wprowadził do turnieju kilka innowacji względem ubiegłych lat. Zmieniliśmy miejsce rozgrywania zawodów na halę sportową przy SP2 i przy tej okazji dziękujemy za gościnność Pani Dyrektor Krystynie Estkowskiej oraz pracownikom szkoły. Zmiany nastąpiły też w formule turnieju. Udział wzięło nie 10 drużyn jak w poprzednich edycjach, a 5 zespołów, co zagwarantowało krótki czas oczekiwania na mecze oraz pokaźny czas gry dla każdej drużyny (graliśmy III rundy systemem "każdy z każdym").
    Kolejnym ważnym dla naszej seniorskiej drużyny faktem, było wprowadzenie do gry zawodniczek z drużyny juniorek oraz nowych zawodniczek. Na boisku pojawiły się 3 nowe zawodniczki oraz 4 juniorki trenujące na co dzień w młodszej grupie. Rzecz jasna odbiło się to na wyniku końcowym, jednak celem nadrzędnym było umożliwienie młodzieży uczestnictwa w seniorskiej  rywalizacji.

Nagrody indywidualne
Najlepsza Zawodniczka            Oliwia Czarnocka (KS Raszyn)
Najskuteczniejsza strzelczyni    Aleksandra Synowiec (Królewscy Płock)
Najlepsza bramkarka               Sylwia Dorocka (BRIX Pułtusk - debiutująca juniorka)
Klasyfikacja drużynowa
1.    KS Raszyn        27 punktów
2.    Królewscy Płock    21
3.    Dream Team        15
4.    BRIX Pułtusk I        15
5.    BRIX Pułtusk II        3 (zagrały 3 juniorki)

    Pułtuskie piłkarki już od następnego treningu wychodzą z hali, aby trenować pod gołym niebem i za siedem tygodni zaprosić kibiców na pierwsze spotkanie ligowe.

Brix Pułtusk

Future is Now
Łukasz Załęski tel. 507766928