fbpx
niedziela, 29 marzec 2020

Trzecia edycja Turnieju piłkarek nożnych

napisane niedziela, 03 luty 2019 14:52

Już w najbliższą niedzielę 10 lutego odbędzie się trzecia edycja Turnieju o Puchar Prezesa Firmy Drogi i Mosty Pana Jana Kaczmarczyka

    W pierwszym podejściu 10 grudnia 2016 turniej zdominowała drugoligowa drużyna z Ząbek zajmując dwa najwyższe stopnie podium. Nasze drużyny zajęły miejsca 6 i 7. Drugi turniej 4 lutego 2018 r. wygrały zawodniczki pierwszoligowego KS Raszyn, które nie przegrały wówczas żadnego meczu. Pułtuszczanki zajęły 4 i 7 miejsce.
    W obecnej edycji również nie zabraknie ciekawych drużyn (gospodarz BRIX PUŁTUSK ponownie pośle do rywalizacji dwie drużyny. A gościć w tym roku będziemy m. in. zespoły z Piaseczna, Płocka, Ostrołęki i Raszyna) oraz dodatkowych atrakcji. 

Zawody uświetnią Pani Dr Daria Mejnartowicz oraz Pani Ewa Mielnicka.

Goście specjalni zasiądą na trybunach, a co ważne spotkają się też z uczestniczkami turnieju w małych grupach, aby porozmawiać o roli kobiet w świecie w holistycznym ujęciu.

 • Pani Dr Daria Mejnartowicz profesjonalnie od wielu lat związana z prywatnym sektorem medycznym i sportem. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Marketingu i Wsparcia Sprzedaży w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji (CKR), wcześniej była m.in. Dyrektorem ds. Marketingu i Sprzedaży w Carolina Medical Center oraz Dyrektorem ds. Rozwoju w Medasco SA. W ramach pasji i misji życiowej, od wielu lat jest działaczką humanitarną na rzecz dziewcząt i kobiet w Polsce i w krajach rozwijających się, na 5 kontynentach. Poznała laureatów pokojowej Nagrody Nobla XIV Dalajlamę oraz Aung San Suu Kyi oraz Hillary Clinton i senator Barbarę Mikulski. 22 grudnia 2018 znalazła się na okładce Gazety Wyborczej "Wysokie Obcasy"
 • Pani Ewa Mielnicka to Polska modelka, Miss Polski 2014, Miss Mazowsza, Organizatorka konkursów piękności Miss Mazowsza / Miss Warszawy. Bierze udział w kampaniach promocyjnych Polskich marek. Jest absolwentką dziennikarstwa i specjalistą ds. Marketingu. Uhonorowana Kurpikiem 2015.
    
  Wszystkich kibiców zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Mecze zaczynamy rozgrywać od godziny 9:30 w Hali Widowiskowo - Sportowej przy Gimnazjum Publicznym w Dzierżeninie (Dzierżenin 105, Gmina Pokrzywnica).

  TURNIEJ O PUCHAR PREZESA FIRMY DROGI I MOSTY
  10 lutego 2019 r. (niedziela)
  godzina 9:30 Hala Dzierżenin

  Łukasz Załęski
  Trener Brix Pułtusk
  Trener Future is Now