fbpx
czwartek, 02 kwiecień 2020

III turniej o puchar Prezesa

napisane poniedziałek, 11 luty 2019 23:20

Turniej o Puchar Prezesa Firmy Drogi i Mosty, Jana Kaczmarczyka stał się faktem

Gościliśmy 10 lutego w Dzierżeninie grupę znakomitych drużyn, które zapewniły lawinę emocji na czele z meczem finałowym. Nie zdołaliśmy zliczyć kibiców odwiedzających imprezę, ale z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że w ciągu całego dnia przekroczyła ona oczekiwania organizatorów. Jednym z najważniejszych wyznaczników takich są wrażenia jakimi dzielą się odjeżdżające drużyny, a te jak co roku były pozytywne.
    Oprócz emocji sportowych, w murach dzierżenińskiej hali zawitali goście specjalni w osobach dr Darii Mejnartowicz, która odbyła z zawodniczkami spotkania mentorskie oraz Pani Ewy Mielnickiej, Miss Polski 2014, która również podzieliła się z dziewczynami wiedzą i doświadczeniem jakie zdobyła przed i po zdobyciu tego wyjątkowego wyróżnienia.
    Od strony sportowej rywalizacji zwycięzcą turnieju została Drużyna Jantaru Ostrołęka, która przegrała tylko jedno spotkanie (był to pierwszy mecz). Srebro wywalczyły Gosirki Piaseczno, a brąz Mustang Wielgie. W półfinałach wystąpiła też i uplasowała się poza podium ekipa KS Raszyn. Gospodynie ostatniej niedzieli okazały się  bardzo gościnne i o powtórce wyników sprzed roku mogliśmy tylko pomarzyć.
    Ujmując imprezę w całokształt, III Turniej o Puchar Prezesa Firmy Drogi i Mosty Pana Jana Kaczmarczyka można udać za bardzo udany.

Łukasz Załęski