sobota, 19 październik 2019

Dyplomy i paczki od sponsorów

napisane środa, 13 luty 2019 09:25 Napisał

W okresie ferii zimowych codziennie w godzinach 9:00:16:00, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizował w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnym im. T. Kościuszki turnieje tenisa stołowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Wyniki  turnieju
Kategoria szkoły podstawowe – dziewczynki klasy IV
I m-ce Leleń Roksana
Kategoria szkoły podstawowe – dziewczynki klasy V
I m-ce Kielisiak Julia
II m-ce Chupka Małgosia
III m-ce Kwiatkowska Klaudia, Orłowska Daria
Kategoria szkoły podstawowe – dziewczynki klasy VIII
I m-ce Orłowska Patrycja
II m-ce Knochowska Sara
III m-ce Krupska Michalina, Goljasz Laura
Kategoria szkoły podstawowe - chłopcy klasy II
I m-ce Jaszczułt Alan
Kategoria szkoły podstawowe – chłopcy klasy III
I m-ce Ochtabiński Bartosz
II m-ce Orłowski Damian
III m-ce Krawczyk Dominik
Kategoria szkoły podstawowe – chłopcy klasy IV
I m-ce Gutowski Mateusz
II m-ce Kisiel Aleks
III m-ce Tąpkowski Karol
Kategoria szkoły podstawowe – chłopcy klasy V
I m-ce Kłosiński Filip
II m-ce Kuczyński Dominik
III m-ce Jaszczułt Norbert
IV m-ce Zajda Kacper
V m-ce Zajączkowski Filip
Kategoria szkoły podstawowe – chłopcy klasy VI
I m-ce Plec Patryk
II m-ce Wojtczak Piotr
III m-ce Leleń Krystian

Kategoria szkoły podstawowe – chłopcy klasy VII
I m-ce Buraczewski Dominik
II m-ce Wykowski Hubert
III m-ce Osiecki Dawid
IV m-ce Soliwoda Bartosz
V m-ce Witkowski Bartosz
Kategoria szkoły podstawowe – chłopcy klasy VIII
I  m-ce Ćwiek Oskar
II m-ce Chupka Dominik
Kategoria OPEN szkół podstawowych
I  m-ce Kłosiński Filip
II m-ce Buraczewski Dominik
III m-ce Wykowski Hubert
IV m-ce Osiecki Dawid
V m-ce Plec Patryk
VI m-ce Orłowska Patrycja
VII m-ce Wojtczak Piotr
VIII m-ce Kuczyński Dominik
IX m-ce Ochtabiński Bartek
X m-ce Chupka Dominik
Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne
I m-ce Knochowski Kacper
Kategoria OPEN
I m-ce Kościuk Piotr
II m-ce Żbikowski Piotr
III m-ce Buraczewski Dominik
IV m-ce Orłowski Janusz
V m-ce Ciok Aneta
VI m-ce Biernacki Łukasz
VII m-ce Wykowski Hubert
VIII m-ce Wojtczak Piotr
IX m-ce Knochowski Kacper
X m-ce Jarosik Paweł
Sędzią głównym turnieju był Włodzimierz Foltyn.
Zakończenia i podsumowania „Ferii na Sportowo z Tenisem Stołowym” dokonała z-ca dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 p. Izabela Trzcińska wraz z dyrektorem MOSiR p. Mateuszem Miłoszewskim. Wszyscy zawodnicy obecni na podsumowaniu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz paczki z owocami i słodyczami.
Organizatorzy dziękują niezawodnym  sponsorom - firmom: "Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, „Isbud” p. Józefa Łatyfowicza, "Wald-Glob" p. Jana Radeckiego oraz „Artgum” sp. j. Karpiński, Sadowski, Sobieraj oraz dyrektor PSP Nr  3 p. Dorocie Karzulewskiej za udostępnienie sali gimnastycznej.

Włodzimierz Foltyn

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

23 692 02 67 lub 501 757 521

Więcej w tej kategorii: Ostatni z trzech Wygrały "dychą"