fbpx
czwartek, 02 kwiecień 2020

III miejsce naszych policjantów

napisane wtorek, 05 marzec 2019 11:10
 KPP Przasnysz KPP Przasnysz

Drużyna Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku zajęła III miejsce w XIV Karnawałowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu i Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu

W ostatnią sobotę, w hali sportowej ZSP w Przasnyszu odbył się XIV Karnawałowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji i Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu.
W XIV Karnawałowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego i Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu rywalizowało pięć drużyn, które reprezentowały Komendę Powiatową Policji w: Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Pułtusku i Przasnyszu. W turnieju udział wzięła również drużyna z 2 Ośrodka Radioelektronicznego z Jednostki Wojskowej w Przasnyszu. Wszystkie drużyny były bardzo dobrze przygotowane. Mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym”.

I miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Jednostkę Wojskową w Przasnyszu, II miejsce zdobyła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, a III miejsce drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.
Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały puchary i dyplomy.

KPP Przasnysz