wtorek, 20 sierpień 2019

Dwa starty K.S. Semiramidy

napisane poniedziałek, 25 marzec 2019 10:01 Napisał

Pierwszym był Puchar Polski w kickboxingu, drugim - Mistrzostwa Polski kadetów w kickboxingu

W Pucharze Polski w kickboxingu Light kontakt (w Płocku) brązowy medal zdobył Aleksander Chymkowski  oraz Wikoria Sawicka. Srebro wywalczyła powracająca do startów Ewelina Nowosielska. Puchar Polski był zawodami, które pozwoliły wejść nam w pasmo startów klubu.

Kolejne zmagania to Mistrzostwa Polski kadetów w kickboxingu w Węgrowie. To start gdzie wystartowało prawie 500 zawodników z 66 klubów Polski. Tu po raz pierwszy wystartowaliśmy z najmłodszymi podopiecznymi: Sebastianem Purzyckim, Bartkiem Malinowskim, Kamilem Malinowskim, Grzegorzem Karolkiewiczem oraz Adrianem Rzepnickim w formule Light kontakt.

Chłopaki pokazali  waleczne serca, walcząc z wiele silniejszymi i doświadczonymi kadetami (nasi zawodnicy to pierwszy rocznik kadeta młodszego!). Wspierali ich bardziej doświadczeni: Mateusz Sośnicki, Marcin Biraga oraz Natalia Parzuchowska.

W bardzo zaciętych i wyczerpujących walkach Mateusz zdobył brązowy medal w PF i LC (PF-walka przerywana  i LC light kontakt walka ciągła). Marcin zaś uplasował się wyżej, zdobywając srebrny medal LC - tym samym został Wicemistrzem Polski w Light kontakcie -69 kg. Natalia zmieniając wagę z -65 do + 65 zdobyła brązowy medal.

Bardzo dziękuję wszystkim podopiecznym za starty jestem z Was dumny. Dziękuję Marcinowi i Sławkowi za pomoc w starcie.