fbpx
niedziela, 05 kwiecień 2020

Trzy awanse na Igrzyska

napisane piątek, 29 marzec 2019 23:33

W czwartek 28 marca uczennice i uczniowie z ZPO PSP Winnica, którzy świetnie pobiegli w indywidualnych biegach przełajowych na mistrzostwach powiatu pułtuskiego, wystartowali w Ciechanowie w mistrzostwach rejonu

 
Rozpoczęły maluchy z 2008 i 2009 rocznika, które dały z siebie wszystko. Nie obyło się bez upadków, łez a do awansu niewiele zabrakło. Świetnie pobiegły również dziewczęta z 2006 i 2003 rocznika oraz chłopcy z 2005. Naszą "wisienką na torcie" był występ trzech dziewcząt z rocznika 2005, na co dzień trenujących piłkę ręczną  w "Liderze" Winnica. Wszystkie, Oliwia, Maja i Karolina awansowały do Finału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej które odbędą się 5 kwietnia w Kamionie. Karolina zajęła 10 miejsce, maja 5 a Oliwka 2. Jest to wielki sukces naszych uczennic, ponieważ na finale rejonowym startują już zawodniczki trenujące biegi i o awans do igrzysk jest bardzo trudno, szczególnie w starszych kategoriach wiekowych.
Trzymajmy kciuki za dobry występ naszych uczennic na mazowieckich finałach.  
Podziękowania dla Pana Andrzeja Zaręby Dyrektora ZPO w Winnicy za zorganizowanie wyjazdu.

Lista uczestników biegów:
Królak Karolina, Pniewska Oliwia, Gizińska Maja, Dłutowska Oliwia, Światkowska Klaudia, Krawczyk Kinga, Śmietańska Asia, Gołębiewska Ola, Przybyszewska Karolina, Rzemek Sebastian, Komendarski Sebastian.

Lider Winnica

Opiekun: Tomasz Szeliga