fbpx
czwartek, 02 kwiecień 2020

Wygrały ciężki mecz

napisane piątek, 29 marzec 2019 18:34

We wtorek 26 marca rozegraliśmy pierwszy z dwóch ostatnich meczy ligowych tego sezonu

Naszym przeciwnikiem w spotkaniu wyjazdowym był zespół z Pruszkowa. Bardzo ciężko gra nam się z tą ekipą. W zeszłym sezonie  z tymi dziewczętami najpierw przegraliśmy na wyjeździe 7:11 by wygrać u siebie 13:10. Wiadomo było, że mecz będzie ciężki. Należy również wspomnieć iż Pruszków miesiąc wcześniej wygrał z zespołem z Radzymina, z którym my na jesieni przegraliśmy dwa mecze.  

Prawie cała pierwsza połowa to gra bramka za bramkę. Nie ustępują oba zespoły. Dopiero w końcówce odskakujemy na dwie bramki i do szatni schodzimy prowadząc 14:12.

Druga odsłona to już pełna nasza dominacja. Każda z dziewcząt dokłada swoją „cegiełkę” do ostatecznego zwycięstwa. W bramce "rządziły" Sylwia z Eweliną, co raz ze skrzydła zagrożenie stwarzały Karolina, Oliwia, Klaudia i Natalia a z drugiej linii co raz jak "osy żądliły" przeciwniczki Oliwia z Wiktorią i Zuzią.  Na obrocie świetną pracę wykonała Majka. Wygrywamy mecz 28:23 i to tylko dlatego, że nie wykorzystujemy rzutów karnych i sytuacji sam na sam.  Cieszy fakt, że wygrywamy tak ciężki mecz i to na wyjeździe. Biorąc pod uwagę poprzedni rok, poprawiamy się o dziewięć bramek. To cieszy. Brawo, dziewczyny brawo!!!

W najbliższą niedzielę 31marca o godzinie 11:00 czeka nas mecz rewanżowy z koleżankami z Pruszkowa. Serdecznie zapraszamy do Winnicy.

Dziękujemy za pomoc  w transporcie do Pruszkowa Panu Markowi Stańczakowi.

Skład zespołu:
Olkowska Wiktoria, Stańczak Zuzia, Królak Karolina, Pniewska Oliwia, Kowalska Sylwia, Lisiecka Ewelina, Gizińska Maja, Dłutowska Oliwia, Światkowska Klaudia, Czyżewska Natalia.

Lider Winnica

Opiekun: Tomasz Szeliga