piątek, 23 sierpień 2019

Podsumowanie XIII Samorządowych Mistrzostw Pułtuska w Tenisie Stołowym

napisane wtorek, 02 kwiecień 2019 15:30 Napisał

W niedzielę 31.03.2019r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3   z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się trzeci turniej XIII Samorządowych Mistrzostw Pułtuska w Tenisie Stołowym

Wyniki III turnieju

Kategoria do 18 lat - chłopcy
I m-ce Kłosiński Filip (Pułtusk) 50 pkt.
II m-ce Buraczewski Dominik (Pułtusk) 40 pkt.
III m-ce Miecznikowski Kacper (Żebry-Falbogi) 35 pkt.

Kategoria Open kobiet
I m-ce Szulecka Renata (Lipa) 50 pkt.
II m-ce Ciok Aneta (Pułtusk) 40 pkt.

Kategoria do 40 lat
I m-ce  Miecznikowski Krzysztof (Żebry-Falbogi) 50 pkt.
II m-ce Sieńkowski Mateusz (Dzbanice) 40 pkt.
III m-ce Żbikowski Piotr  (Pułtusk) 35 pkt.
IV m-ce Polak Robert (Żebry-Falbogi) 30 pkt.
V m-ce Drobot Arkadiusz (Golądkowo) 25 pkt.
VI m-ce Ciok Aneta (Pułtusk) 20 pkt.

Kategoria powyżej 40 lat
I m-ce Szulecka Renata  (Lipa) 50 pkt.
II m-ce Bobowski Jacek (Pułtusk) 40 pkt.
III m-ce Wróbel Piotr (Obryte) 35 pkt.
IV m-ce Sierzan Jerzy (Pułtusk) 30 pkt.
V m-ce Mróz Andrzej (Ponikiew) 25 pkt.

Kategoria samorządowa
I m-ce Bobowski Jacek (Pułtusk) 50 pkt.
II m-ce Mróz Andrzej (Ponikiew) 40 pkt.

Klasyfikacja drużynowa.
I m-ce Żebry-Falbogi – 115 pkt.
II m-ce Lipa  – 50  pkt.
III m-ce Ponikiew, Dzbanice  – po 40 pkt.
V m-ce Obryte – 35 pkt.
VI m-ce Golądkowo – 25 pkt.

Końcowa klasyfikacja po trzech turniejach:

Kategoria do 18 lat - chłopcy
I m-ce Kłosiński Filip  (Pułtusk) 140 pkt.
II m-ce Buraczewski Dominik (Pułtusk) 130 pkt.
III m-ce Miecznikowski Kacper (Żebry-Falbogi) 105 pkt.

Kategoria Open kobiet
I m-ce Szulecka Renata (Lipa) 150  pkt.
II m-ce Ciok Aneta (Pułtusk) 115 pkt.
III m-ce Mieszkowska Ewa (Koziegłowy) 40 pkt.

Kategoria do 40 lat
I m-ce Sieńkowski Mateusz (Dzbanice) 140 pkt.
II m-ce Miecznikowski Krzysztof (Żebry-Falbogi) 125 pkt.
III m-ce Żbikowski Piotr (Pułtusk) 110 pkt.
IV m-ce Polak Robert (Żebry-Falbogi) 75 pkt.
V m-ce Drobot Arkadiusz (Golądkowo) 55 pkt.
VI m-ce Biernacki Łukasz (Pułtusk) 30 pkt.
VII m-ce Ciok Aneta (Pułtusk) 20 pkt.
VIII m-ce Litwiński Tomasz (Ponikiew) 15 pkt.

Kategoria powyżej 40 lat
I m-ce Szulecka Renata (Lipa) 150 pkt.
II m-ce Bobowski Jacek (Pułtusk) 110 pkt.
III m-ce Mróz Andrzej (Ponikiew) 85 pkt.
IV m-ce Jakubczak Jacek (Pułtusk) 50 pkt.
V m-ce Orłowski Janusz, Puzio Grzegorz (Pułtusk) 40 pkt.
VII m-ce Wróbel Piotr (Obryte) 35 pkt.
VIII Sierzan Jerzy (Pułtusk) 30 pkt.

Kategoria samorządowa
I m-ce Bobowski Jacek (Pułtusk) 140 pkt.
II m-ce Mróz Andrzej (Ponikiew) 130 pkt.

Klasyfikacja drużynowa
I m-ce Żebry-Falbogi 305 pkt.
II m-ce Lipa 150 pkt.
III m-ce Ponikiew 145 pkt.
IV m-ce Dzbanice 140 pkt.
V m-ce Golądkowo 55 pkt.
VI m-ce Koziegłowy 40 pkt.
VII m-ce Obyte 35 pkt.

Podsumowania XIII Samorządowych Mistrzostw Pułtuska w Tenisie Stołowym dokonali dyrektor MOSiR p. Mateusz Miłoszewski oraz sędzia główny mistrzostw p. Włodzimierz Foltyn.
Najlepsi zawodnicy startujący w zawodach z rąk organizatorów otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale oraz słodkie upominki i nagrody rzeczowe.  Do najlepszych drużyn powędrowały okolicznościowe puchary.  Na zakończenie tegorocznych mistrzostw, po wręczeniu nagród, wszyscy zawodnicy przy wspólnej konsumpcji smacznej pizzy umówili się na XIV Samorządowe Mistrzostwa Pułtuska w Tenisie Stołowym.

Organizatorem turniejów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Organizatorzy dziękują p. Dorocie Karzulewskiej  - dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki za udostępnienie sali gimnastycznej.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Włodzimierz Foltyn

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

23 692 02 67 lub 501 757 521