środa, 23 październik 2019

Zakończenie Grand Prix w Tenisie Stołowym

napisane wtorek, 09 kwiecień 2019 14:43 Napisał

W piątek 5.04. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbyło się podsumowanie i zakończenie XVIII edycji Grand Prix w Tenisie Stołowym

Turniej odbywał się pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk, o puchar prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
W sezonie 2018/19 rozegraliśmy łącznie dwanaście turniejów. Do klasyfikacji końcowej zaliczamy zawsze dziesięć najlepszych turniejów każdego zawodnika. Organizatorami  XVIII edycji Grand Prix w Tenisie Stołowym byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Pułtusku. W uroczystym zakończeniu wzięli udział prezes SML-W p. Marek Wojtaszek oraz dyrektor MOSiR p. Mateusz Miłoszewski. Klasyfikację końcową przedstawił pomysłodawca i sędzia główny Grand Prix Włodzimierz Foltyn.

Wyniki XVIII edycji Grand Prix w Tenisie Stołowym

Szkoły podstawowe
 Kategoria dziewczynki klasy I-IV
I m-ce Leleń Roksana 187 pkt.
II m-ce Cybulska Wanessa 28 pkt.
Kategoria dziewczynki klasy V
I m-ce Orłowska Daria 180 pkt.
II m-ce Chupka Małgosia 126 pkt.
III m-ce Kielisiak Julia 114 pkt.
IV m-ce Krajczyńska Otylia 75 pkt.
V m-ce Wysocka Martyna, Jabłońska Roksana 66 pkt.
Kategoria dziewczynki klasy VI
Im-ce Garłowicz Amelia 72 pkt.
II m-ce Ćwik Julia 47 pkt.
III m-ce Kuczyńska Wiktoria 25 pkt.
Kategoria dziewczynki klasa VIII
I m-ce Orłowska  Patrycja 210 pkt.
Kategoria chłopcy klasy III
I m-ce Ochtabiński Bartek 219 pkt.
Kategoria chłopcy klasy IV
I m-ce Janczak Mateusz 150 pkt.
II m-ce Tąpkowski Karol 111 pkt.
III m-ce Koniecki Piotr, Wilczyński Alan 80 pkt.
V m-ce Niesiobędzki Daniel 69 pkt.
Kategoria chłopcy klasy V
I  m-ce Kłosiński Filip 300 pkt.
II m-ce Miecznikowski Kacper 154 pkt.
III m-ce Kuczyński Dominik 110 pkt.
IV m-ce Tyśkiewicz Wiktor 63 pkt.
V m-ce Sobieraj Dawid 61 pkt.
VI m-ce Krawczyk Damian 42 pkt.


Kategoria chłopcy klasy VI
I m-ce Wojtczak Piotr 136 pkt.
II m-ce Plec Patryk 85 pkt.
III m-ce Ochtabiński Jakub 28 pkt.
Kategoria chłopcy klasy VII
I m-ce Buraczewski Dominik 300 pkt.
II m-ce Wykowski Hubert 72 pkt.
III m-ce Witkowski Bartosz 41 pkt.
IV m-ce Osiecki Dawid 38 pkt.
V m-ce Parzychowski Sebastian 30 pkt.
VI m-ce Witkowski Jakub 28 pkt.
Kategoria chłopcy klasy VIII
I m-ce Chupka Dominik 146 pkt.
II m-ce Plec Daniel  113 pkt.
III m-ce Ćwiek Oskar 93 pkt.
Kategoria do 18 lat
I m-ce Knochowski Kacper 120 pkt.
II m-ce Jarosik Piotr 90 pkt.

Kategoria kobiet
I m-ce Szulecka Renata 300 pkt.
II m-ce Mieszkowska Ewa 194 pkt.
III m-ce Mieszkowska Katarzyna 119 pkt.
Kategoria do 40 lat
I m-ce Sieńkowski Mateusz  262 pkt.
II m-ce Żbikowski Piotr 245 pkt
III m-ce Wojnowski Emilian  198 pkt.
IV m-ce Miecznikowski Krzysztof 161 pkt.
V m-ce Kłosiński Adam 150 pkt.
VI m-ce Biernacki Łukasz 140 pkt.
VII m-ce Polak Robert 109 pkt.
VIII m-ce Kościuk Piotr 106 pkt.
IX m-ce Oleksa Jarosław 83 pkt.
X m-ce Drobot Arkadiusz 70 pkt.
 Kategoria  40-55 lat
I m-ce Szulecka Renata 264 pkt.
II m-ce Salamon Marcin 197 pkt.
IIII m-ce Puzio Grzegorz 163 pkt.
IV m-ce Kędel Mariusz 139 pkt.
V m-ce Bobowski Jacek 114 pkt.
VI m-ce Wróbel Piotr 36 pkt.
 Kategoria powyżej 55 lat
I m-ce Chodkowski Zbigniew 256 pkt.
II m-ce Orłowski Janusz 189 pkt.
III m-ce Sierzan Jerzy 161 pkt.
IV m-ce Jakubczak Jacek 147 pkt.

Kategoria OPEN
I m-ce Szulecka Renata 248 pkt.
II m-ce Sieńkowski Mateusz 238 pkt.
III m-ce Chodkowski Zbigniew 204 pkt.
IV m-ce Żbikowski Piotr 171 pkt.
V m-ce Salamon Marcin 156 pkt.
VI m-ce Kłosiński Adam 150 pkt.
VII m-ce Orłowski Janusz 143 pkt.
VIII m-ce Puzio Grzegorz 137 pkt
IX m-ce Birenacki Łukasz 123 pkt.
X m-ce Kędel Mariusz 121 pkt.
XI m-ce Jakubczak Jacek 120 pkt.
XII m-ce Kościuk Piotr 115 pkt.
XIII m-ce Buraczewski Dominik 106 pkt.
XIV m-ce Bobowski Jacek 89 pkt.
XV Oleksa Jarosław 88 pkt.
XVI Miecznikowski Krzysztof 78 pkt.

Wszyscy w/w zawodnicy otrzymali z rąk organizatorów pamiątkowe dyplomy, a najlepsi w każdej kategorii - medale, statuetki (puchary w kategorii OPEN) i nagrody rzeczowe.
Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom: Starostwu Powiatowemu, Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku, p. Jackowi Stasiakowi z firmy „Garda” Sp. z o.o.
Dziękujemy dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  im. T. Kościuszki w Pułtusku p. Dorocie Karzulewskiej za udostępnienie sali gimnastycznej oraz pracownikom PSP Nr 3 za wkład pracy w organizację turniejów.
Zawodnicy, dyrektor MOSiR i sędzia główny dziękują prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku, który od samego początku pomaga nam w organizacji i sponsoringu Grand Prix.
Po podsumowaniu i wręczeniu nagród tradycyjnie rozegraliśmy turniej przyjaźni, w którym wystartowało 16 zawodników.
Wyniki  turnieju
I m-ce  Wróbel Piotr
II m-ce Oleksa Jarosław
III m-ce Miecznikowski Krzysztof
IV m-ce Kościuk Piotr
V m-ce Salamon Marcin, Żbikowski Piotr
VI m-ce Orłowski Janusz, Polak Robert
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turniejach.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Włodzimierz Foltyn












Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

23 692 02 67 lub 501 757 521