fbpx
niedziela, 29 marzec 2020

Wygrała para z Pułtuska

napisane wtorek, 07 maj 2019 08:13

Drugiego maja, w Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, otworzyliśmy sezon tenisowy na kortach MOSiR rozgrywając Turniej Deblowy Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora MOSiR w Pułtusku.

Organizatorami turnieju byli: Miejski Ludowy Klub Sportowy „Nadnarwianka” w Pułtusku oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Sędzią głównym zawodów był p. Mariusz Kalinowski, który także czuwał nad sprawnym przebiegiem imprezy.
Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, do turnieju zgłosiło się sześć par z naszego miasta oraz z Ciechanowa. Po rozegraniu fazy grupowej i półfinałów, do finału turnieju zakwalifikowały się  pary:  Grzegorz Kowalski / Filip  Wróbel oraz Tomasz Kumiński / Mateusz Gostkowski. Po zaciętej rywalizacji wynikiem 2:0 (6/4 i 6/4) wygrała para z Pułtuska Kowalski / Wróbel.  Na zakończenie turnieju, finałowi zawodnicy wraz z najmłodszą uczestniczką zawodów Igą Piotrowską otrzymali pamiątkowe puchary, które wręczyli: zastępca burmistrza miasta Pułtusk p. Tomasz Sobiecki oraz dyrektor MOSiR p. Mateusz Miłoszewski.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za aktywnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne turnieje na naszych kortach.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

23 692 02 67 lub 501 757 521