fbpx
czwartek, 09 kwiecień 2020

Kreatywni fotoreporterzy

napisane czwartek, 12 grudzień 2019 13:49

Uczniowie ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku rozwijają swoje zainteresowania i pasje, uczestnicząc w różnego rodzaju warsztatach

W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole realizowany jest projekt „Kreatywność kluczem do sukcesu”, mający na celu zainspirowanie uczniów do samorozwoju. W ramach przedsięwzięcia, koordynowanego przez p. Dorotę Sobocińską, cyklicznie odbywają się spotkania Klubu Fotoreporterów, działającego w naszej szkole. Pasjonaci fotografii uczestniczyli m.in. w zajęciach prowadzonych przez p. Aleksandrę Skoczeń-Stańczak. Kadrowanie, głębia, ostrość, dobór sprzętu, zastosowanie filtrów - to tylko niektóre zagadnienia omówione w ramach warsztatów, które odbyły się w Zespole oraz w kawiarni ,,PTYŚ” w Pułtusku.

A. Chylińska


Przejdź do zdjęć