fbpx
czwartek, 02 kwiecień 2020

W stylu retro...

napisane poniedziałek, 11 marzec 2019 13:59

SESJA ZDJĘCIOWA W STYLU RETRO, która miała miejsce w Zespole Szkół im. B. Prusa, to element kolejnego projektu, nad którym pracują klasy II i III uczące się w zawodzie technik organizacji reklamy

Dopracowane w każdym detalu stylizacje, w tym fryzury i makijaże, to zasługa zespołu uczniów z klas o profilu technik usług fryzjerskich.
Za obsługę techniczną odpowiedzialni byli uczniowie z klasy II i III technik organizacji reklamy, którzy przekonali się, że takie wydarzenie wymaga stuprocentowego zaangażowania, podzielnej uwagi, umiejętności pracy w zespole oraz radzenia sobie pod presją czasu.
Szczególnie dziękujemy uczennicom Paulinie (klasa II technik organizacji reklamy), Weronice i Ivannie (klasa III technik organizacji reklamy), Paulinie K., Paulinie Z. i Weronice (klasa III technik usług fryzjerskich) za wcielenie się w rolę modelek.
Zespołowi naszych mistrzów cukiernictwa i mistrzów kelnerstwa z klas II i III technik żywienia i usług gastronomicznych za przygotowanie fantastycznych deserów i kaw niezbędnych jako rekwizyty!
Zapraszamy do galerii zdjęć!
 
                            Zespół uczniów pod kierunkiem
                        nauczycieli zawodu technik organizacji reklamy