Zdarzenia

Policjanci zatrzymali sprawcę pobicia

Pułtuscy policjanci zatrzymali sprawcę piątkowego pobicia. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Wkrótce sprawa znajdzie swój finał w Sądzie.

Niewypał odnaleziony na polu

 W dniach 09.07.2018 r. – 15.07.2018 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 11 zdarzeniach:

Odgwiżdż koniec gry dla przestępców

Właśnie wtedy, gdy wydawało Ci się, że po półfinałach będzie brakować piłki nożnej, a już tylko europejskie drużyny pozostaną w turnieju, europejskie organy ścigania rozpoczynają własną konkurencję. Dwudziestu pięciu niebezpiecznych przestępców uciekających przed policją weszło do Pucharu Najbardziej Poszukiwanych w Europie, aby stać się tak znanymi, jak niektórzy z prawdziwych graczy. Im więcej ludzi widzi ich twarze, tym większe są szanse, że zostaną aresztowani. Piłka w grze!

Wymuszał określone zachowanie

7.07.2018- 48 letni mieszkaniec Pułtuska zmuszał do określonego zachowania mieszkankę gminy Pokrzywnica, w ten sposób, że stosując wobec pokrzywdzonej przemoc fizyczną i groźby karalne chciał ją zmusić aby nie informowała Policji o sprawcach kradzieży z włamaniem do domu jej matki. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

Kompletnie pijany traktorzysta

Policjanci zatrzymali 50-letniego traktorzystę. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie, a na dodatek cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów

Wpadł na gorącym uczynku

Kilka dni temu policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, w tym osobę podejrzaną o sprzedaż substancji psychotropowych na terenie powiatu pułtuskiego.

Znieważył policjantów, stanie przed sądem

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy, po tym jak krzyczał w ich kierunku wulgarne słowa. Teraz poniesie konsekwencje karne swojego zachowania.

Subskrybuj to źródło RSS