Zdarzenia

Mieszkanka DPS - złodziejką

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku przedstawili zarzut kradzieży 53-letniej kobiecie. Podopieczna DPS przebywając w lesie zabrała nienależące do niej przedmioty. Przyznała się do popełnienia przestępstwa i złożyła wyjaśnienia.

CBA ponownie zatrzymuje

Warszawscy agenci CBA zatrzymali dwoje przedsiębiorców z branży szkoleniowej, którzy wyłudzili milion złotych unijnego dofinansowania na fikcyjne kursy w Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie

Wszczęto procedurę Niebieskiej Karty

14.09- Pułtusk: N/n sprawca dokonał kradzieży 2 tablic rejestracyjnych od poj. Renault Scenic, działając na szkodę mieszkańca powiatu pułtuskiego.

Wybił szybę w prokuraturze pod okiem kamery

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenia mienia. Mieszkaniec Pułtuska swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości ponad 600 złotych.

Dwóch damskich bokserów

1.09- Pułtusk- N/n sprawca w nieustalony sposób dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 337 zł z konta walutowego w banku, wykonując dwie transakcje internetowe, działając na szkodę mieszkanki powiatu pułtuskiego.

20 interwencji strażaków

W dniach 10.09.2018 r. – 16.09.2018 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 20 zdarzeniach:

Skuteczny naczelnik kryminalnych

Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku znalazł skradzione mienie. Łódka wędkarska, która dzień wcześniej padła łupem złodzieja została zwrócona właścicielowi.

Wyciągała kasę z kasy pracodawcy

25- letnia mieszkanka Pułtuska odpowie za przywłaszczenie pieniędzy. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Subskrybuj to źródło RSS