fbpx
sobota, 06 czerwiec 2020
Rzecznik prasowa 5 MBOT

Rzecznik prasowa 5 MBOT

Aneta Szczepaniak

tel. 727041568
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży korzystającym ze zorganizowanego wypoczynku w okresie letnim, minister obrony narodowej podpisał wczoraj decyzję, na mocy której Wojska Obrony Terytorialnej wyznaczone zostały do udzielenia wsparcia podmiotom organizujący taki rodzaj wypoczynku

29 maja kilkunastu żołnierzy 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej obchodzić będzie Dzień Weterana Działań poza Granicami Państwa

poniedziałek, 25 maj 2020 11:59

Zuzia i Wymazuś edukuje najmłodszych

„Od niedawna świat nasz cały, obiegł wirus całkiem mały…” - tak rozpoczyna się jedna z kilku historyjek obrazkowych przygotowanych przez Wojska Obrony Terytorialnej z myślą o najmłodszych.

poniedziałek, 18 maj 2020 10:14

Sikor i Wir przeszkolili mazowieckich medyków

Trudna sytuacja w kraju związana z pandemią koronawirusa spowodowała, że byli komandosi postanowili wrócić do służby by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Specjaliści od medycyny pola walki zostali przywróceni do służby wojskowej i dołączyli do Zespołu Działań Niekonwencjonalnych WOT. W ubiegłym tygodniu szkolili żołnierzy mazowieckiej brygady z medycyny taktycznej.

Strona 1 z 20