fbpx
środa, 08 kwiecień 2020

Czworo rannych w trzech wypadkach

napisane poniedziałek, 17 czerwiec 2019 16:03
Fot.KPP Pułtusk Fot.KPP Pułtusk

Policja prowadzi czynności w sprawie trzech wypadków. W zdarzeniach ucierpiały 4 osoby

Do pierwszego wypadku doszło w sobotę. W Pułtusku, na ul. Mickiewicza, 44 letni kierujący pojazdem Kia nie zachował bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego i najechał na jego tył, następnie Opla uderzył w stojący pojazd Kia, który czekał na możliwość przejazdu. W wyniku zderzenia dwóch mężczyzn z tego pojazdu, z podejrzeniem urazu kręgosłupa, zostało przewiezionych do szpitala w Pułtusku.

Do kolejnego zdarzenia doszło wczoraj po południu w Moszynie. 35 letni mieszkaniec pow. sokołowskiego kierując Fordem, chcąc uniknąć najechania na tył pojazdu, który jechał przed nim, wyjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem, którego kierująca skręcała w lewo. 40 letnia mieszkanka powiatu pułtuskiego z podejrzeniami urazu kręgosłupa i głowy została przewieziona do szpitala w Pułtusku.

Trzeci wypadek miał miejsce dzisiaj rano w Przemiarowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 84 letnia kobieta, przechodząc przez jezdnię, na łuku drobi, została potrącona przez pojazd ciężarowy. Scanią kierował 27 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego. Kobieta z urazem głowy został przewieziona do pułtuskiego szpitala.

Uczestnicy wszystkich zdarzeń byli trzeźwi.

Policja ponownie apeluje o przestrzeganie przepisów i rozwagę na drodze. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

Oficer prasowy policji

podkomisarz Milena Kopczyńska